Ситуація в зоні проведення військової операції на Донбасі за 3 травня 2017 року

Ситуація в зоні проведення військової операції на Донбасі за 3 травня 2017 року

Донбас

За минулу добу 3 травня 2017 року в зоні проведення військової операції на Донбасі відбулось 52 бойових зіткнень з російсько-терористичними військами. За минулу добу дев’ять військовослужбовців Збройних Сил України отримали поранення.

ОТУ “Донецьк” – вогнем з танку, мінометів калібру 120-мм та 82-мм, протитанкових ракетних комплексів, гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів противник накривав опорні пункти в районі Авдіївки. 82-міліметрові міномети, озброєння БМП, гранатомети та кулемети великих калібрів ворог застосовував по позиціях поблизу населеного пункту Піски, а по опорних пунктах поруч Луганського – 120-міліметрові міномети та озброєння БМП. По захисниках Кам’янки противник гатив з мінометів калібру 82-мм, гранатометів та великокаліберних кулеметів, а по оборонцях шахти «Бутівка» – з 82-міліметрових мінометів, протитанкових ракетних комплексів, гранатометів та кулеметів великих калібрів. З мінометів калібру 82-мм та гранатометів бив по позиціях поблизу Троїцького та Верхньоторецького. З гранатометів різних систем та стрілецької зброї ворог вів вогонь по опорних пунктах неподалік Зайцевого. В районі населеного пункту Піски діяли ворожі снайпери.

ОТУ “Маріуполь” – артилерію калібру 122-мм, 82-міліметрові міномети, озброєння БМП, гранатомети, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю противник застосував по позиціях поруч Водяного. З мінометів калібру 120-мм та 82-мм, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї противник вів вогонь по опорних пунктах поруч Павлополя. З мінометів калібру 120-мм, гранатометів та великокаліберних кулеметів ворог обстрілював захисників Гнутового, а з переносної реактивної системи Град «Партизан», мінометів калібру 82-мм, озброєння БМП ворог гатив по оборонцях Широкиного. З мінометів калібру 82-мм противник бив по позиціях поруч Красногорівки, а по опорних пунктах в поблизу Мар’їнки – з гранатометів та кулеметів. В районі Водяного, Новотроїцького та Новомихайлівки активізувались ворожі снайпери.

ОТУ “Луганськ” – з мінометів 120-мм калібру накривав позиції поруч Кримського, а 82-міліметрові міномети, гранатомети та кулемети великих калібрів застосовував поблизу Новозванівки та Новоолександрівки. Крім того, захисників Новоолександрівки російсько-окупаційні підрозділи обстріляли з озброєння БМП, а оборонців Троїцького – з автоматичних гранатометів. З гранатометів різних систем та стрілецької зброї ворог вів вогонь по позиціях поруч Станиці Луганської та Лобачевого. В районі Новоолександрівки активізувались ворожі снайпери.

Загалом протягом минулої доби через контрольні пункти в`їзду-виїзду лінію розмежування перетнули 29,5 тисяч осіб та 4,5 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 6625 осіб та 870 транспортних засобів;
«Мар’їнка» – 7225 осіб та 1460 транспортних засобів;
«Новотроїцьке» – 5725 осіб та 1260 транспортних засобів;
«Гнутове» – 3725 осіб та 905 транспортних засобів;
«Станиця Луганська» – 6190 осіб.

Донбас