Ситуація в зоні проведення військової операції на Донбасі за 4 квітня 2017 року

Ситуація в зоні проведення військової операції на Донбасі за 4 квітня 2017 року

Донбас
За минулу добу 4 квітня 2017 року в зоні проведення військової операції на Донбасі відбулось 54 бойових зіткнення з російсько-терористичними військами. За минулу добу п’ятеро військовослужбовців Збройних Сил України отримали поранення.
 
ОТУ “Маріуполь” – з мінометів калібру 82мм, ворог накривав вогнем захисників Красногорівки та Широкиного. З гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів бив по опорних пунктах в районі Павлополя та Водяного. Позиції під Мар’їнкою обстрілював з гранатометів, а в бік морських піхотинців у Гнутовому відкривав вогонь з кулеметів. З озброєння БМП противник гатив по позиціях морпіхів в районі Водяного та Широкиного. Поблизу Новотроїцького активно діяв ворожий снайпер.
Крім того вчора, під Мар’їнкою, відбулось бойове зіткнення з ДРГ противника. Сталось це, коли група бойовиків намагалась наблизитись до наших позицій. Прихований рух противника було виявлено. Командир бригади, враховуючи пряму загрозу життю і здоров’ю підлеглих, прийняв рішення на застосування зброї після чого противник відійшов.
 
ОТУ “Донецьк” – з мінометів калібру 82мм, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї противник гатив по захисниках Авдіївки. З гранатометів – по опорних пунктах поблизу Луганського, Опитного, Пісків та Невельського. З великокаліберних кулеметів противник відкривав вогонь у бік наших воїнів під Кам’янкою, Опитним, Верхньоторецьким, Шахтою Бутівка та Пісками. В районах Опитного та Троїцького активізувались ворожі снайпери.
 
ОТУ “Луганськ” – зафіксовано найменшу кількість обстрілів. Тут, зі станкових протитанкових гранатометів та стрілецької зброї ворог бив по опорних пунктах поблизу Кримського, а зі стрілецької зброї відкривав вогонь у бік наших позицій в районі населеного пункту Лобачеве.
 
Минулої доби через контрольні пункти в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО прослідувало 26,5 тисяч осіб та 4 тисячі транспортних засобів:
 
«Майорське» – 7065 осіб та 870 транспортних засобів;
«Мар’їнка» – 7380 осіб та 1315 транспортних засобів;
«Новотроїцьке» – 5155 осіб та 1090 транспортних засобів;
«Гнутове» – 2930 осіб та 750 транспортних засобів;
«Станиця Луганська» –4026 осіб.

Донбас