fbpx
Центр реабілітації та санаторного лікування в Одесі запрацює 1 травня

Центр реабілітації та санаторного лікування в Одесі запрацює 1 травня

Міністерство оборони Центр медичної реабілітації та санаторного лікування в Одесі

Менш ніж за місяць, вже з першого травня колектив Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» розраховує прийняти перших пацієнтів-учасників АТО та ООС, які потребують реабілітації.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України

З часом тут отримають можливість оздоровитися й інші категорії громадян України.

На сьогоднішній день, увесь персонал колишнього санаторію «Лермонтовський», що нещодавно був переданий у підпорядкування Міністерства оборони України, за винятком адміністрації, працевлаштовано в медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський»

Більшість персоналу — це фахівці з чималим досвідом роботи у сфері медичної реабілітації та санаторного лікування. При цьому, для забезпечення найбільш ефективної роботи закладу штат лікарів та медичного персоналу буде значно збільшено.

Як повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Центру Ілля Лубашев, з виділених Міністерством оборони України на потреби Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» 20 мільйонів гривень уже складено кошторис на закупівлю необхідного медичного обладнання на суму в 4,7 мільйони гривень.

Він зазначив, що також виділено кошти для проведення капітального ремонту. Найближчим часом планується проведення проектно-кошторисних робіт, початок поточного та капітального ремонту основних об’єктів Центру.

Загалом, до кінця року планується виділення на капітальний ремонт та закупівлю обладнання до 100 мільйонів гривень. За його словами в першу чергу буде відремонтовано 2, 3, 4 спальні корпуси, харчовий блок та інші об’єкти.

Міністерство оборони Центр медичної реабілітації та санаторного лікування в Одесі