fbpx
Україна за 2012 заробила на космосі більше півмільярда доларів

Україна за 2012 заробила на космосі більше півмільярда доларів

Україна

 

Підприємства космічної галузі України збільшили обсяги виробництва в 2012 році порівняно з 2011 роком на 24%.

Про це повідомили в прес-службі Державного космічного агентства України. Абсолютних цифр у відомстві не уточнили, але, за оцінками експертів, випуск продукції міг досягти близько $ 540 млн.

 

 

Обсяги реалізації зросли в 2012 році на 17,7%. У загальному обсязі проданої продукції частка експорту склала 61,7%. Це на 4% більше, ніж у 2011 році.

 

“Основними факторами позитивної динаміки є збільшення виробництва ракетно-космічної техніки, обсягу робіт за Програмою утилізації твердого ракетного палива та буропідривних робіт”, – відзначили в агентстві.

 

Серед підприємств галузі найбільші показники по обсягах виробництва і реалізації, в тому числі на експорт, продемонстрували держпідприємство “Виробниче об’єднання “Південний машинобудівний завод ім. А.М. Макарова”, Державне конструкторське бюро “Південне” ім. М.К. Янгеля, Державне підприємство “Науково-виробниче об’єднання “Павлоградський хімічний завод”, Державне науково-виробниче підприємство “Об’єднання “Комунар” та публічне акціонерне товариство “Хартрон”.

 

За підсумками 2011 року обсяги виробництва та реалізації продукції підприємств сфери управління Державного космічного агентства України збільшилися в 1,7 рази в порівнянні з 2010 роком і досягли $ 439 млн.

 

Україна