fbpx
Україна купує американську зброю

Україна купує американську зброю

Закупівля озброєння Конгрес США Україна-США

Сполучені Штати Америки розпочали розгляд офіційного запиту України щодо придбання військового обладнання американського виробництва, яке зараз використовуються у армії США

Про це йдеться на сторінці американського посольства у Twitter

Після тривалих років переговорів та необхідних кроків з боку нашої держави це вперше стало можливим.

Тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор розказав, що це вперше Україна куплятиме військове обладнання через програму продажу Міноборони США

“Я радий повідомити, що Україна вперше звернулася із запитом придбати військове обладнання через програму продажу Міністерства оборони США. Ми розпочинаємо процес перегляду цього запиту”, – заявив Вільям Тейлор.

В ефірі програми ЧасTime посол України в США Валерій Чалий сказав, що мова йде про зразки озброєння яких не було на озброєнні України та це дозволить вийти на новий якісний рівень українському війську.

Він не назвав конкретних позицій по специфікації закупівлі, але найближчим часом анонсував появу рішень Конгресу США щодо тих чи інших закупівель для України.

За словами Чалого, ці закупівлі стануть новим етапом у підтримці Сполученими Штатами нашої держави, перехід на який стався завдяки роботі посольства України останні роки.

Раніше вже була інформація, щодо переговорів України по закупівлі американських систем протиповітряної оборони. Окрім того згідно з проектом Концепції розвитку Повітряних сил Збройних Сил України на середньострокову перспективу (нині розробляється) розглядають можливість закупівлі американських винищувачів.

Закупівля озброєння Конгрес США Україна-США