fbpx
За підготовку на полігонах бійців ЗСУ преміюватимуть

За підготовку на полігонах бійців ЗСУ преміюватимуть

Грошове забезпечення ЗСУ Підготовка

Військовослужбовців Збройних Сил України, які приступають до інтенсивної фази підготовки перед залученням до ООС, буде премійовано 3 тис гривень

Про це повідомив Міністр оборони України Степан Полторак

Відповідне рішення він озвучив перебуваючи у розташуванні 128 окремої гірсько-штурмової бригади ЗС України на Закарпатті.

Таке рішення прийнято у зв’язку зі значними навантаженнями, тривалим знаходження в польових умовах та виснажливий навчальний процес під час бойового злагодження.

З метою підвищення мотивації особового складу підрозділів ЗС, які виходять на завершальну активну фазу бойового злагодження у навчальних центрах та полігонах перед виходом в район проведення Операції об’єднаних сил, я прийняв рішення щодо преміювання зазначених військовослужбовців премією у розмірі 3 тис грн, – сказав Степан Полторак

Раніше, з 1 квітня 2019 року введено в дію додаткові нарахування до місячного грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України у разі отримання сертифікатів відповідного рівня підготовки.

Зараз подібні сертифікати є для снайперів, фахівців застосування БПЛА та протитанкових ракетних комплексів:

Також аналогічні виплати у лютому планувались для сержантського складу, про що ми повідомляли. Тоді це питання опрацьовувалось Міністерством оборони України.

Грошове забезпечення ЗСУ Підготовка