Вітчизняну БРМ “Мангуст” презентують у Польщі

У вересні 2018-го заплановано презентацію бойової розвідувальної машини БРМ “Мангуст” на одному з військових полігонів Республіки Польща. За підсумками показу планується укласти контракт між учасниками переговорів про спільну модернізацію БРМ “Мангуст” в інтересах Збройних сил Республіки Польща.

Про це вдалось домовиться у рамках міжнародного форуму МSРО-2018 в м. Кельце (Польща) де Державне підприємство “Промоборонекспорт” підписало меморандум з компанією WZM, що входить до складу концерну PGZ, про співпрацю у питаннях спільної модернізації бойової розвідувальної машини БРМ “Мангуст”.

У ході переговорів сторони обговорили перспективи подальшої модернізації цієї машини. Ухвалено рішення найближчим часом завершити роботи з модернізації дослідного зразка БРМ “Мангуст”.

 • Модель БРМ “Мангуст” на міжнародному форумі МSРО-2018 в м. Кельце (Польща)

  Для інформації:

  БРМ “Мангуст” презентовано в м. Кельце на стенді ДК “Укроборонпром”. Це двовісна броньована плаваюча розвідувальна машина, з усіма ведучими колесами і незалежною підвіскою 4×4. Вона призначена для ведення розвідки боєм і вогневої підтримки бойових підрозділів. Торсійна підвіска забезпечує підвищену прохідність. Машина може долати водні перешкоди і здатна розвивати на шосе швидкість до 100 км/год.

  БРМ “Мангуст” розроблена конструкторським відділом ДП “Миколаївський бронетанковий завод”. Всі комплектуючі, за винятком двигуна, українського виробництва. Машина обладнана додатковими бічними, верхнім і заднім люками, що дозволяє безперешкодно висаджуватися десанту. Збільшення лобового захисту і установка додаткових листів броні забезпечують захищеність екіпажу.

  На минулорічній виставці “Зброя та безпека-2017”, що відбувалась у Києві, було презентовано цю бойову машину під іншою назвою – БРДМ-НИК, вона позиціонується як глибока модернізація радянської бойової розвідувально-дозорної машини БРДМ-2. На “Мангусті” ж візуально відрізняються прилади спостереження, що замінені на нові чи по іншому скомпоновані:

 • Бойова машина BRDM-NIK

  Нова машина отримала значно збільшений внутрішній об’єм у порівнянні з базовим БРДМ-2, та роботизований бойовий модуль, який зараз оснащений великокаліберним кулеметом калібром 14,5-мм та кулеметом з калібром 7,62-мм.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Інформація принесла користь?:

  1 votes, 5 avg. rating

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю