Як відбуваються військові збори школярів на Сумщині

У Конотопі для випускників загальноосвітніх шкіл спільно з відділом освіти Конотопської міської ради 58-а окрема мотопіхотна бригада організувала військово-патріотичний захід.

Демонстрація танку для школярів Фото: 58 оМБр

Для випускників були продемонстровані танки, БТРи, БРДМи, гвинтівки, автомати, сухпайки та міни, що використовуються Збройними Силами та стоять на озброєнні 58-ї бригади.

Демонстрація зразків стрілецької зброї

Відкрили збори урочисто під Державний Гімн України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів.

«За час існування бригада показала значні успіхи, у тому числі і в районі проведення АТО. Військові неодноразово бували в гарячих точках Донбасу. Сьогодні ж ми вітаємо школярів з дуже відповідальним та серйозним заходом, тож нехай отримана інформація стане цікавою та корисною», – привітав школярів заступник командира військової частини.

Демонстрація зразків різноманітних мін

Збори триватимуть три дні. У перший були облаштовані 26 різних навчальних точок, де інструктори військової частини демонстрували школярам військову техніку, зброю та озброєння, яке вже пройшло воєнні дії на Донбасі. Більше 200 школярів мали змогу посидіти в танку, оглянути стрілецьку зброю, ознайомились із тактичною медициною, дізнатися про замінування та навіть скуштувати солдатський сухпайок.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


  • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю