ОНОВЛЮЄТЬСЯ. Поблизу Слов’янська почали блокувати в’їзд в зону проведення АТО для волонтерів.

Від початку дня в мережі почались з’являтись повідомлення про нібито заборону на в’їзд у зону проведення військової операції на Донбасі волонтерів.

Так на ділянці траси Харків-Ростов поблизу Слов’янська зупиняють автомобілі. Для подальшого пересування потрібно аби військові прибули на цей блокпост та в подальшому супроводжували їх до кінцевої точки.

7-00 КПП на трассе Харьков Ростов, поворот на Славянск. – Из Киева? Волонтеры? Приказ не пускать !!! Пусть за вами ваши…

Опубліковано Iurii Tyra 13 березень 2017 р.

Близько обіда з’явилась подібна інформація і від письменика Сергія Жадана, що відомий своєю громадською позицією та допомагає українським військовим в зоні АТО.

Стоїмо на блокпосту в Слов'янську з групою музикантів. Маємо сьогодні два виступи перед військовими. Не пропускають. Пос…

Опубліковано Сергієм Жаданом [офіційною сторінка] 13 березень 2017 р.

Працівники МВС зсилаються на новий наказ згідно з яким начебто з’явилась заборона на в’їзд у зону проведення АТО волонтерів.

О 15:00 з’явилось повідомлення на офіційному сайті МВС

Інформація, поширювана в ЗМІ, стосовно того, що волонтерів не пропускають в зону проведення антитерористичної операції, не відповідає дійсності. Для в’їзду волонтерів та інших громадян немає жодних перешкод. У межах контрдиверсійних заходів, введених Штабом АТО, поліція здійснює лише посилену перевірку на блокпостах.

Нагадаємо, що нещодавно поблизу міста Сєвєродонецьк в зоні проведення військової операції на Донбасі було викрадено 3-х людей, двоє з яких – колишні бійці батальйону “Айдар”.

Що ж до блокування в’їзду письменнику, музиканту та громадському активісту Сергію Жадану, у МВС сказали наступне:

Зокрема, після необхідної процедури Сергій Жадан, група музикантів та волонтерів, які мали виступити перед військовими, були пропущені.

Поки підтвердження цієї інформації від сторони активіста не було.

Ми продовжуємо слідкувати за ситуацією, тому слідкуйте за нашими оновленнями.

Publication author

Офлайн 9 години

admin

2
Коментарі: 0Публікації: 5560Реєстрація: 20-06-2016

Поширити:
Авторизація
*
*
Генерація паролю