В мережі опублікували невідповідний вміст медичної аптечки співробітників Департаменту патрульної поліції одного з міст України

Засновник тренінгової компанії FAST Федір Сердюк, яка проводить навчання співробітників та приватних осіб навичкам першої допомоги опублікував у себе на сторінці вміст аптечки співробітників Департаменту патрульної поліції одного з міст України. А саме ножиці та джгут:

 

Зі слів Сердюка, ці елементи аптечки закуповувались у комплекті аптечки, а не були самостійно замінені співробітниками патрульної поліції. До такого висновку він прийшов через два попередні випадки у Дніпрі та Харкові, коли постраждалим не була надана необхідна допомога та один з випадків став летальним.

Інформація про випадок у Дніпрі:

та випадок у Харкові:

Також окрім закупівлі невідповідних до норм елементів аптечки Федір Сердюк наголосив, на малій підготовці серед співробітників Департаменту патрульної поліції та саботажу з боку відповідальних за медичну підготовку осіб у відповідних службах.

Про подібну ситуацію відсутності необхідних для першої медичної допомоги елементів аптечки у патрульних та пожежників наголошував і активіст Ігор Руляк, свідком випадку якого він став напередодні:

Активісти наголошують на необхідності комплектування співробітників рятувальної та патрульної служб медичними аптечками з відповідними для порятунку життя постраждалих громадян.

 • Автор публікації

  Офлайн 2 дні

  admin

  Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту:

  Адреса: mail.milinua@gmail.com

  Коментарі: 8Публікації: 6490Реєстрація: 20-06-2016

  Поширити:

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: