Бюджет ЗСУ на 2019 рік потребує 112 млрд гривень

В інтерв’ю ВВС Україна Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Муженко розказав, що фінансові потреби для армії у 2019 році складають щонайменше 112 млрд гривень.

“Ми порахували, що це має бути сума приблизно 112 млрд грн. Це мінімальна потреба для армії. А нам поки доводять показники на 82 млрд грн. І це явно недостатньо для того, щоб утримувати ЗСУ в боєздатному стані, я вже не кажу про нарощування спроможності”, – розповів керівник Генштабу.

Серед основних проблем які назвав Головнокомандувач ЗСУ  – спостерігається відтік військових кадрів, у тому числі через проблеми матеріального характеру. Що може мати серйозні наслідки для боєготовності ЗСУ, якщо не прийняти необхідні міри.

“Наші дослідження показують, що базовим грошовим забезпеченням для військовослужбовця мають бути 15 тисяч. У нас зараз 7 тисяч, ця цифра має зрости щонайменше удвічі. Тоді це буде достойний рівень матеріальної компенсації за всі ті незручності та те напруження, яке вони відчувають”, – розповів Муженко.

Муженко пояснив, що через звільнення в армію набирають нових контрактників, який треба знову готувати.

“А через певний термін вони знову звільняються. Нам потрібно тримати потужне ядро ЗС, тоді це сприятиме посиленню спроможності армії”, – зазначив він.

При цьому він запевнив, що на передову ця ситуація не впливає, адже там значно більші грошові виплати.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Інформація принесла користь?:

  0 votes, 0 avg. rating

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: