На Харківщині завершується обладнання кордону

Заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян під час робочого візиту до Східного регіонального управління Державної прикордонної служби повідомив, що облаштування ділянки державного кордону у Харківські області завершиться до кінця року.

«Інженерно-технічне облаштування державного кордону триває не зважаючи ні на що. Кордон з Росією буде облаштовано, не дивлячись на всі протистояння проросійських сил», –  розказав Вадим Троян

Ділянка державного кордону у Харківській області складає 270 кілометрів, як інформував Заступник міністра внутрішніх справ 220 кілометрів на сьогоднішній час вже облаштовано.

Цього року всі роботи будуть завершені. Наступним етапом облаштування українсько-російського кордону стане ділянка у Сумській області. Наразі цей процес почався у координації з місцевими органами влади.

Облаштування кордону має підвищити рівень безпеки на суходільному кордоні України та Російської Федерації. Проект презентований на засіданні Кабінету Міністрів України 3 вересня 2014 року, за яким має бути облаштовано оборонні споруди, системи спостереження, опорні пункти для прикордонників на всій довжині кордону.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю