Польща допоможе Україні з виробництвом вибухових речовин

Директор дивізіону високоточної зброї і боєприпасів ДК “Укроборонпром” Андрій Артюшенко, коментуючи результати переговорів під час міжнародного форуму MSPO-2018 в м. Кельце (Польща) з представниками компанії MESKO S.A., що входить до Польського оборонного холдингу розказав, що Україна за допомогою польських технологій готує серійне виробництво вибухових речовин і порохів.

“Наша мета – вивести співробітництво України та Польщі на стратегічний рівень. Наші технології вже дозволили Польщі створити власні високоточні боєприпаси калібру 155 і 122 мм. Тепер ми розраховуємо на підтримку партнерів. Освоївши серійне виробництво метальних і вибухових речовин, Україна впритул наблизиться до серійного виробництва боєприпасів”, – заявив Артюшенко.

Він відзначив високий рівень кооперації, якого досягнуто підприємствами Укроборонпрому і компанією MESKO S.A. За його словами, польські партнери в рамках співпраці поставляють деякі комплектуючі для маршових двигунів ракет, які вироблені на підприємствах Укроборонпрому.

За словами Артюшенко в найближчі місяці будуть підготовлені документи, які необхідні для старту цих робіт.

 • “Українська та польська сторони домовилися про спільну роботу зі створення нових рецептур порохів, із застосуванням більш сучасних технологій, які якісно відрізняються від радянських стандартів”, – підкреслив Артюшенко


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю