США збудують новий пірс для бази ВМС в Очакові

Військові будівельники зі США здійснять демонтаж старого пірсу та будівництво нового на військово-морській базі ВМС ЗС України в Очакові

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Один з існуючих пірсів на базі буде відремонтовано та укріплено командою дайверів зі Сполучених Штатів.

Спочатку команда дайверів зі США складе карту морського дна, аби переконатися, що великі кораблі зможуть швартуватися там.

Після будівництва та реконструкції інфраструктура буде активно використовуватися українськими військовими моряками для повсякденної діяльності флоту.

Також це дасть змогу у майбутньому НАТО та американським військовим кораблям використовувати базу, та відповідно діяти поблизу від контрольованого Росією Криму в рамках спільних з Україною навчань та військових операцій у Чорному морі.

На території Військово-морської бази ВМС ЗС України в Очакові військові будівельники зі США вже завершили один з етапів технічної допомоги українському флоту – звели та передали в експлуатацію будівлю оперативного центру, ведуть завершальні роботи на споруді для обслуговування катерів.

Стартувало будівництво морського операційного центру для Військово-морських сил України на військово-морській базі в Очакові у липні 2017-го року. Роботи здійснюються силами військових будівельників флоту США, а також американська компанія KVG.

Військові будівельники тут знаходяться на ротаційній основі, так роботи розпочинав 133 Військово-морський будівельний батальйон (Naval Mobile Construction Battalion 133), згодом 11 Військово-морський будівельний батальйон (Naval Mobile Construction Battalion 11).

Будівля операційного центру Фото: Армія Inform
Ангар для ремонту катерів ВМС ЗС України збудований американською стороною Фото: Армія Inform

Компанія KVG здійснює організацію та супровід робіт, зокрема доставку будівельних матеріалів від українських виробників.

Окрім Очакова на черзі вже будівництво гуртожитку для військових моряків у Миколаєві, що також буде збудовано американською стороною.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю