fbpx
Британія розширює формат роботи своїх інструкторів в Україні

Британія розширює формат роботи своїх інструкторів в Україні

Велика Британія Навчально-тренувальна місія операція «ORBITAL» Співпраця Україна

За результатами переговорів Міністра оборони України Степана Полторака з Державним секретарем Великої Британії з питань оборони Гевіном Вільямсоном було оголошено про розширення програми ORBITAL – місії з навчання британськими інструкторами українських військових.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України за результатами робочої поїздки Міністра оборони до Великої Британії

“Зустріч була конструктивною та результативною, якій передував візит Міністра оборони Великої Британії до Києва, зокрема, він побував безпосередньо на передовій на сході України. Перебуваючи на ліні зіткнення, він на особисто бачив, яка допомога потрібна Україні. Сьогодні ми говорили про перспективи та розширення нашої співпраці”, — зазначив Степан Полторак.

За словами Міністра оборони, у спільній заяві конкретизовані рішення, які були прийняті у Києві та Лондоні, включаючи рішення щодо розширення навчально-тренувальної програми «ORBITAL».

“Ця програма реалізується в Україні вже не перший рік. Через неї пройшло приблизно 10 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України. Наразі в Україні перебувають близько 100 інструкторів Великої Британії. Під час нашої зустрічі ми прийняли рішення про розширення формату програми. Якщо раніше інструктори готували фахівців для розвідки та логістики, то відтепер інструктори з Великої Британії будуть також тренувати військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України, морську піхоту, а також представників Повітряних Сил ЗС України,” — наголосив Міністр оборони.

Розширення програми вже відбувається, так на початку жовтня в Навчальному центрі Військово-Морських Сил ЗС України відбувся урочистий випуск курсантів, які пройшли підготовку в рамках навчально-тренувальної операції «ORBITAL».

Цьогорічна підготовка мала новий формат — військових моряків під безпосереднім керівництвом британських фахівців навчав інструкторсько-викладацький склад військово-морського навчального закладу, який раніше вже пройшов навчання за цією програмою.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Велика Британія Навчально-тренувальна місія операція «ORBITAL» Співпраця Україна