fbpx
ДАХК «Артем» освоїв випуск ракет до РСЗВ

ДАХК «Артем» освоїв випуск ракет до РСЗВ

Боєприпаси Виробництво боєприпасів ДАХК "Артем" ОПК РСЗВ Турчинов

На сьогодні вже закрито дефіцит ракет для систем залпового вогню за рахунок власного українського виробництва, повідомляє Укрінформ.

Секретар РНБО повідомив, що наразі Україна виготовляє ракети для РСЗВ починаючи від корпусів і завершуючи бойовою частиною.

«Ракети вже поставляються. Поки це, скажемо так, відновлення завдяки нашим технологіям тих ракет, які вироблялися ще в Радянському Союзі, але ми також уже повністю перейшли і до виробництва української ракети, починаючи від ракетного двигуна і завершуючи бойовою частиною, виробництвом корпусів. І що стосується електронного обладнання, системи управлінням вогнем, то тут якраз українські розробки обійшли наших російських конкурентів», – сказав Турчинов.

Секретар РНБО повідомив, що серійне виробництво ракет для РСЗВ на заводі «Артем» розпочнеться наступного року, хоча, додав він, ракети вже надходять звідси у війська. За його словами, технологічна лінія здатна забезпечити фактично весь спектр ракет для РСЗВ починаючи від калібру 300 міліметрів і менше.

Боєприпаси Виробництво боєприпасів ДАХК "Артем" ОПК РСЗВ Турчинов