fbpx
Естонія озброюється “Spike”-ами

Естонія озброюється “Spike”-ами

Spike Балтія Естонія Закупівлі

Центр оборонних інвестицій Естонії (RKIK) та німецька компанія EuroSpike GmbH підписали угоди про постачання до Сил оборони протитанкових ракетних комплексів Spike

Про це повідомляє ERR

Загальна вартість угоди складає 40 млн євро з терміном реалізації на сім років.

В першій партії у другій половині 2020-го року надійде 18 протитанкових систем нового покоління та боєприпаси до них. ПТРК Spike надійдуть на озброєння в протитанкові роти піхотної бригади.

Вже в ІІІ кварталі очікується прийняття на озброєння нових ПТРК в Силах оборони Естонії, тоді ж розпочнеться підготовка та навчання військовослужбовців строкової служби по використанню далекобійних ПТРК.

ПТРК “Spike” – сімейство ізраїльських багатофункціональних протитанкових ракетних комплексів розроблених фірмою “Rafael”. В залежності від типу ракет може вражати цілі на відстанях від 400 метрів до 8 км.

У лютому 2018-го року міністр національної оборони Латвії Раймонд Бергман та представники компанії EuroSpike GmbH підписали угоду щодо закупівлі Латвією протитанкових ракетних комплексів “Spike”.

Угода передбачає закупівлю ПТРК на загальну суму 108 млн євро.

Як вважають в Естонії те що таку систему використовують сусідні держави у кризовій ситуації буде можливим спільно закуповувати такі ПТРК.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Spike Балтія Естонія Закупівлі