fbpx
На «Зброя та безпека» представлять нову модернізацію БМП-1К

На «Зброя та безпека» представлять нову модернізацію БМП-1К

БМП-1 Житомирський бронетанковий завод Зброя та безпека

Продовжуємо знайомити Вас з новинками оборонно-промислового комплексу, що будуть представлені  Державним концерном “Укроборонпром” під час цьогорічної Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека 2018».

Як ми вже повідомляли на Воєнно-історичному форумі виклали список експонатів, що будуть представлені Державним концерном “Укрборонпром” , окрім 120-мм самохідного міномету на шасі БТР-4Е від Державного підприємства «Харківське конструкторське бюро імені Морозова». На «Зброя та безпека 2018» будуть показані й інші натурні зразки, зокрема модернізована бойова розвідувальна машина БРМ-1К (об’єкт 765), що створена на базі бойової машини піхоти БМП-1К:

Як зображення ілюстрація представлено один з попередніх зразків модернізації БМП від ДП “Житомирський бронетанковий завод”. Від оригінальної БМП-1К цей зразок відрізняється новим бойовим модулем на якому замість 73-мм 2А28 “Гром” гармати встановлено вітчизняний бойовий модуль з 30-мм автоматичною гарматою, 7,62 кулеметом, автоматичним гранатометом та протитанковим ракетним комплексом. Також на зразку змінена конструкція корпусу від чого був збільшений по висоті десантний відсік та встановлено дві кормові бак-двері нових габаритів.

На даний момент публічних світлин у нової модернізації БМП у мережі немає, тому публікуємо представлені напередодні модернізації – минулорічний зразок БМП-1УМД:

БМП-1УМД – це глибока модернізація радянської БМП-1, на які проведені роботи з заміни бойового модулю, силового агрегату та низки інших модернізацій.

Зокрема оновлена БМП отримала:

• бойовий модуль “Стілет”
• цифрову систему управління вогнем
• двигун DEUTZ TCD2013 L64V

Бойовий модуль “Стілет” оснащений:

• 30-мм автоматичною гарматою
• 30-мм автоматичним гранатометом
• 7,62-мм кулеметом
• протитанковим комплексом “Бар‘єр”

Цей варіант модернізації БМП-1 вже пройшов заводські випробування, про що ми повідомляли

Також ще раніше була представлена інша модернізація – БМП-1УМ:

БМП-1УМ використовує двигун 3ТД-2, уніфікований з харківськими танковими двигунами, замість радянського УТД-20. Командир отримав приціл ТКН-3Б з високочутливими камерами, що здатен транслювати картинку для сусідніх бойових машин. Корма корпусу піднята на 15 см для зручності десанту, і встановлено відкидну апарель з механічним приводом. Десантний відсік захищають блоки динамічного захисту «Контакт-1», а корпус був додатково підсилений арамідними вставками. Встановлено екран-дефлектор для маскування вихлопу. Надгусеничні крила-поплавці були збільшені у об’ємі для підвищення плавучості


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

БМП-1 Житомирський бронетанковий завод Зброя та безпека