fbpx
Артилерія для ЗСУ: Італія передасть Україні 155-мм гаубиці FH70 – ЗМІ

Артилерія для ЗСУ: Італія передасть Україні 155-мм гаубиці FH70 – ЗМІ

Артилерія Війна з Росією Військова допомога Європа Італія Світ Україна

На озброєння Збройних Сил України надійдуть причіпні саморухомі гаубиці FH70 калібру 155-мм.

Про це пише італійське видання La Repubblica.

Уряд Італії готує новий, 3-ий за рахунком, пакет військової допомоги для України. Як очікується, про нього оголосять 19 травня.

Наразі повний список засекречений, проте засобам масової інформації стало відомо, що туди увійдуть гаубиці FH70, міномети, ПЗРК Stinger, кулемети, броньовані позашляховики Lince, а також різні боєприпаси.

FH70 є старішими артилерійськими системами порівняно з гаубицями M777, які надійшли до України зі Сполучених Штатів, Канади та Австралії у кількості ста одиниць.

Водночас автоматизована 155-мм артилерійська установка FH70 може бути досить ефективною на полі бою.

FH70 – це саморухома гаубиця, яку з 1969 року розробляли Велика Британія та ФРН, а пізніше до числа розробників приєдналася Італія. Проєкт мав замінити американську 155-мм гаубицю M114. У 1976 році гаубиця була прийнята на озброєння.

Гаубиця складається з кількох частин: самої артилерійської частини, люльки з противідкотним пристроєм та механізмом, який заряджає снаряди.

Напівавтоматична система завантаження працює за будь-якого кута підйому ствола гармати і складається з завантажувального лотка, який постачає снаряд у казенник.

Завдяки напівавтоматичному завантажувачу снарядів, навчений екіпаж може робити до 6 пострілів за хвилину, практично через кожні 10 секунд.

FH70 важить 8-9 тонн та має максимальну дальність ураження – 24-30 км в залежності від типу артилерійських снарядів. В обслуговуванні гаубиці бере участь обслуга з восьми осіб.

Причіпна саморухома гаубиця знаходиться на озброєнні армій: Німеччини, Італії, Великої Британії, Японії, Естонії, Норвегії, Нідерландів і ряду інших країн.

___________________________

Мілітарний” працює завдяки постійній підтримці Спільноти

Ставай патроном на Patreon

Будь спонсором на Youtube

___________________________

Приймаємо донати:

PayPal - [email protected]

Приватбанк 4149 6293 1808 2567

monobank 4441 1144 4179 6255

________________________

Будь з “Мілітарним” на всіх платформах

Twitter || Telegram || Facebook || Youtube

Артилерія Війна з Росією Військова допомога Європа Італія Світ Україна