fbpx
Держсекретар США підтвердив надання Україні додаткових 200 млн доларів на оборону

Держсекретар США підтвердив надання Україні додаткових 200 млн доларів на оборону

Світ Співпраця США Україна Україна-США

На тлі візиту державного секретаря США було підтверджено надання Україні додаткової військової допомоги на 200 мільйонів доларів.

Про це інформує Мілітарний.

Під час візиту до України держсекретаря Сполучених Штатів Ентоні Блінкена, адміністрація президента Джо Байдена заявила, що вона виділить додаткову військову допомогу оборонного характеру на 200 мільйонів доларів, пише «Голос Америки».

Збільшення військової допомоги відбувається на тлі побоювань щодо можливого нового російського вторгнення до України.

У повідомленні американської телерадіоорганізації йдеться, що високопоставлений співробітник Державного департаменту США повідомив, що допомогу схвалили наприкінці грудня минулого року, в рамках американських зусиль з метою допомогти Україні захистити себе.

Проте зазначається, що до середи, 19 січня, адміністрація відмовлялася надавати коментарі щодо цього.

«Представник адміністрації не був уповноважений обговорювати цю тему публічно до зустрічей Блінкена у Києві та виступав на умовах анонімності», – зауважили у «Голосі Америки».

Нагадуємо, що раніне ми з посиланням на телерадіокомпанію CNN та її джерела, повідомили:

«Наприкінці грудня Адміністрація Байдена негласно дозволила надати Україні додаткові 200 мільйонів доларів у сфері безпеки»

До нового пакету допомоги увійшли ті самі оборонні озброєння, які США надавали Україні раніше, включаючи летальне озброєння. Зокрема, стрілецька зброя та боєприпаси, захищені радіостанції, медичне обладнання, запасні частини та інше обладнання.

Нагадуємо, що у грудні, президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден схвалив збільшення безпекової допомоги Україні до 300 млн доларів, – підписавши ухвалений Конгресом США Закон про оборонний бюджет на 2022 рік.

Пуски з ПЗРК Stinger. Фото: ЗМІ США

Також,Сполучені Штати співпрацюють з країнами НАТО над організацією передачі переносних зенітно-ракетних комплексів Stinger Україні.

Світ Співпраця США Україна Україна-США