fbpx
Міноборони оприлюднило “квартирну чергу”

Міноборони оприлюднило “квартирну чергу”

Житло для військових Міністерство оборони

На сайті Міністерства оборони України оприлюднено списки загальної черги військовослужбовців, які перебувають на квартирному обліку.

На онлайн-ресурсі списки осіб, які потребують житла, наведено станом на 1 липня 2019 року.

Як повідомляють в ГлавКЕУ, інформація на сайті оновлюватиметься щопівроку.

– Наразі в гарнізонах ЗС України у черзі на житло понад 47 тисяч сімей військовослужбовців, близько семи тисяч з яких чекають на новосілля майже 20 років. З початком Антитерористичної операції списки квартирної черги видалено із вільного доступу задля уникнення відтоку персональних даних військовослужбовців Збройних Сил України. Сьогодні відповідна інформація щодо черговиків упорядкована і приведена до вимог Закону України «Про захист персональних даних», – зазначив начальник житлового відділу Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України полковник Юрій Липко.

У 2019 році на бюджетну програму «Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Збройних Сил України» було виділено 826 млн гривень. Наступного року передбачено 1,2 млрд грн.

Зі списками загальної черги військовослужбовців, які перебувають на квартирному обліку станом на 1 липня 2019 року, можна ознайомитись за посиланням: http://www.mil.gov.ua/diyalnist/zhitlo-dlya-vijskovosluzhbovcziv/


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Житло для військових Міністерство оборони