fbpx
На Азові ремонтують один з українських «Грифів»

На Азові ремонтують один з українських «Грифів»

«Азов Верф» Азовське море ДПСУ Маріуполь Морська охорона Судноремонт Україна Флот

На Азові ремонтують один з українських «Грифів» – нещодавно Маріупольський загін Морської охорони ДПСУ оголосив тендер із закупівлі послуг з ремонту окремих частин корпусу, пристроїв та технічних засобів.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Аукціон було проведено 25 вересня 2020 року, а перемогла у тендері пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю «Азов Верф».

Вони в ході торгів запропонували за послуги ремонту 785 000 гривень, проти 850 000 гривень від конкурента – ТОВ «Судноремонтний завод».

Очікувана вартість закупівлі ж складала 1 077 902 гривень, тобто для державного бюджету України буде заощаджено 292 902 гривень.

В ході робіт буде проведено постановку катеру в доку, виконані окремі роботи із заміною елементів такелажного кріплення, ущільнення, заміна скла на надбудові, зроблено люк для доступу у машинне відділення  тощо.

Також буде проведено ремонт донно-запірної арматури, валолінії, системи газовихлопів головних та допоміжних двигунів, холодильники головних двигунів та гідравлічної лебідки.

Загалом у Морської охорони ДПСУ на Азовському морі є п’ять катерів цього типу – BG-105, BG-108, BG-110, BG-114 та BG-118.

Арабат (BG 118) в ході докової частини ремонту

Під час активних бойових дій у серпні 2014 року було втрачено однотипний BG-119, що був підбитий пострілом з протитанкового керованого ракетного комплексу російсько-терористичних військ. Тоді загинуло двоє членів екіпажу – командир катеру Денис Пєтухов та сигнальник, старший матрос Богдан Тищенко.

В пам’ять старшого лейтенанта Дениса Петухова у 2019 року відбувся заплив #fly_jump_swim за ініціативи тогочасного Командувача ВМС ЗС України Ігоря Воронченка.

Старт запливу почався в трьох милях від берегу поряд з Одесою, доставив учасників туди вертоліт морської авіації Мі-14. Детально про це читайте у блозі організатора.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


«Азов Верф» Азовське море ДПСУ Маріуполь Морська охорона Судноремонт Україна Флот