
«Олександр Охрименко» зайшов до Миколаєва на доковий ремонт
Пошуково-рятувальне судно Військово-морських сил України «Олександр Охрименко» (A715) зайшло до Миколаєва для проходження докового ремонту.
Про це інформує Мілітарний.
Виконувачем робіт є Суднобудівний-судноремонтний завод «Нібулон», послуги плавучого доку надає «Миколаївський суднобудівний завод» (МСЗ), повідомляє онлайн журнал «Миколаїв – місто корабелів».
На етапі докового ремонту, на судні виконають дефектацію, очистку, відновлення та фарбування зовнішньої обшивки та конструкцій корпусу. Проведуть ремонт гвинто-стернового пристрою та донно-забортної арматури, відновлять протектор тощо.
Минулого разу, «Олександр Охрименко» заходив на верф «Нібулон» для чергового етапу ремонтних робіт у серпні цього року.

Зазначимо, що у липні, на пошуково-рятувальному судні був завершений попередній етап ремонтних робіт.
Тоді в акваторії Південного Бугу екіпаж відпрацював низку залікових навчань з метою підвищення бойового і професійного рівня особового складу. Було перевірено роботу спеціального обладнання та головних двигунів на різних ходових режимах.
В ході ремонту судно отримало новий колір, його перефарбовали з червоного, яким був у КП «Морська пошуково-рятувальна служба», у сірий. Головні роботи стосувалися робіт на головній енергетичній установці (ГЕУ) судна, також на ньому провели ремонт корпусу, різних систем життєдіяльності та інші роботи.

А перед цим судно «Олександр Охрименко» заходило на суднобудівну верф компанії «Нібулон» для проведення ремонту у травні.
«Олександр Охрименко»
Пошуково-рятувальне судно проекту 2262 «Олександр Охрименко» призначене для забезпечення всього спектру водолазних, суднопідйомних, підводно-технічних, гідрографічних, науково-дослідницьких та інших спеціальних робіт, воно може забезпечувати гасіння об’єктів як в порту, так і в морі. Судно було побудоване на сінгапурській судноверфі Keppel Fels для СРСР. Спуск на воду відбувся у 1987 році як «Светломор-4».
Наприкінці 1992 року його зарахували до складу експедиційного загону аварійно-рятувальних і підводно-технічних робіт Чорноморського морського пароплавства, а в 2012 році воно отримало нове ім’я «Олександр Охрименко» і перейшло до складу Морської аварійно-рятувальної служби (МАРС). Пізніше судно передали в розпорядження Адміністрації морських портів України.

29 серпня 2019 року Міністерство інфраструктури України передало Військово-Морським України пошуково-рятувальне судно «Олександр Охрименко» з розпорядження Адміністрації морських портів України. 13 листопада 2019 року відбулась урочиста церемонія підняття прапору ВМС ЗС України на судні.
Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!
➡ Приват 4149 6293 1808 2567
➡ monobank: 4441 1144 4179 6255
➡ PayPal [email protected]
➡Patreon https://www.patreon.com/milinua
Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]
Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber