fbpx
Поблизу Луганського розбили ворожу ДРГ та збили БПЛА

Поблизу Луганського розбили ворожу ДРГ та збили БПЛА

Війна на Донбасі Донбас Російсько-терористичні війська Україна

Вчора, 29 листопада 2020 року у смузі відповідальності однієї із бригад, особовий склад якої виконує бойові завдання неподалік Луганського, зі спостережного пункту було виявлено підхід ДРГ противника до українських позицій.

Про це повідомляє пресслужба Операції об’єднаних сил.

В повідомленні вказано, що підходи до українських позицій ворог корегував за допомогою БПЛА типу «Гранат», який входить до комплексу забезпечення дій артилерії «Наводчик 2», але є інформація про інший тип БПЛА – Zala 421-08, джерело.

Злагодженими діями військовослужбовців підрозділів Об’єднаних сил було зірвано намагання ворожих диверсантів провести мінування позицій наших військ та відмовитися в подальшому від виконання диверсійних заходів. Після вогневого контакту противник відійшов.

Під час огляду шляху відступу ворожої ДРГ було виявлено засоби мінування російського виробництва, зокрема три МОН-50 та споряджений касетний контейнер типу КСФ-1 з мінами типу ПФМ-1, які заборонені Женевською конвенцією.

Виявлені міни у розбитої ворожої ДРГ

Окрім того, були виявлені особисті речі та бронежилет з позивними «Мартин», «Худий» та «Григор», 2 речових мішки, бухта кабелю, 4 магазини, споряджені патронами 5,45 мм.

Підходи до українських позицій ворог корегував за допомогою безпілотного літального апарата типу «Гранат», який входить до комплексу забезпечення дій артилерії «Наводчик 2».

Завдяки зосереджувальному вогню та вмілим діям військовослужбовців батальйону виявлений БПЛА було збито. Матеріали, вилучені із БПЛА, вивчаються відповідними структурами Об’єднаних сил, – повідомили у пресслужбі

Проведення розвідки з використанням БПЛА свідчить про недотримання ворогом домовленостей, досягнутих під час засідання Тристоронньої контактної групи 22 липня 2020 року.

Відео з БПЛА:


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Війна на Донбасі Донбас Російсько-терористичні війська Україна