fbpx
Помер Герой України підполковник Петраківський

Помер Герой України підполковник Петраківський

Війна на Донбасі Втрати Російська агресія Україна

Помер Герой України підполковник Олександр Петраківський.

Про це інформує Мілітарний.

Після тривалої боротьби за життя відійшов у вічність Герой України підполковник Олександр Петраківський, повідомив Петро Ткачук, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

«Довгі сім років Сашко, його рідні та близькі, десятки доброчинців та волонтерів боролись за життя Героя. Довгих сім років ми всі молились за його швидке одужання та повернення на службу. Втім смерть забрала його від нас…», – написав Петро Ткачук.

Він розповів, що Петраківський завершив Національну академію сухопутних військ в 2009 році за спеціальність «Бойове застосування та управління діями аеромобільних підрозділів», після чого проходив службу в одній з елітних військових частин спеціального призначення.

20 липня 2014 року розвідувальна група під командуванням Олександра, забезпечуючи проходження колони техніки Збройних Сил та сил добровольчого батальйону «Айдар» до аеропорту Луганська, виявила засідку в районі міста Щастя і вступила у бій, що дозволило забезпечити проходження колони запасним шляхом.

В ході бою Олександр Петраківський отримав важке поранення голови, однак продовжував керувати діями групи, виносив поранених у безпечне місце.

За це указом Президента України від 4 грудня 2014 року № 918/2014 офіцер був відзначений найвищою нагородою – званням «Герой України».

«Однак наслідки того бою стали для Олександра Петраківського жахливими, десятки надскладних хірургічних операцій, тривала й коштовна реабілітація», – йдеться у дописі Ткачука.

Герой України підполковник Олександр Петраківський був, є і залишатиметься завжди справжнім прикладом служіння Українському народові, взірцем мужності та честі. Насамперед для сьогоднішніх вихованців та всього колективу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, – наголосив Петро Ткачук,

Олександру Петраківському було 33 роки. Він народився 4 червня 1988 року у Житомирі в родині військових.

Висловлюємо щирі співчуття рідним й близьким Олександра, його бойовим побратимам та всім, хто знав цього відважного захисника України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Війна на Донбасі Втрати Російська агресія Україна