fbpx
«Практика» представила БТР «Хорунжий»

«Практика» представила БТР «Хорунжий»

Бронетехніка БТР БТР-60 Модернізація НВО «Практика» ОПК Україна

«Науково-виробниче об’єднання «Практика», яке є виробником спеціальної автомобільної техніки, продемонструвало модернізований БТР-60 у версії «Хорунжий».

Про це інформує Мілітарний.

Генеральний директор підприємства, Олег Висоцький представив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенанту Валерію Залужному модернізований конструкторським бюро «Практики» бронетранспортер БТР-60 у версії «Хорунжий».

Підприємство згідно сучасним тенденціям розробило концепцію модифікацій бойової модульної платформи.

БТР-60 «Хорунжий» – це глибоко модернізована версія радянського БТР-60. Бронекорпус зроблений із сучасної бронесталі виробництва Miilux Oy (Фінляндія) та має високий рівень бронезахисту.

Це дозволило підвищити рівень кулестійкості верхньої та бокових частин корпусу до рівня ПЗСА-4 (захист від пострілу з СВД та АКМ кулями 7,62 мм з 10 метрів).

Бронетранспортер має сучасну компоновку відсіків із моторним відділенням в передній правій частині, відсіком водія в передній лівій частині та більш просторе десантне відділення в задній частині корпусу.

Машина отримали сучасний дизельний двигун Deutz, що допомогло значно підвищити економічність витрати палива та тягові характеристики, а також нову автоматичну коробку, систему пожежогасіння і автономний генератор, сучасну кліматичну та венталіційну систему, кормову апарель, систему кругового огляду, для підвищує ситуаційну обізнаність екіпажу.

При проектуванні увага була приділена питанню комфорту екіпажу в сучасних бойових умовах.

Протимінний захист забезпечується багатошаровою підлогою та спеціальними протиударними сидіннями.

У НВО «Практика» вважають, що модернізована машина отримала бойові якості, порівнянні з сучасними бронетранспортерами, що дозволить значно підвищити якість виконання бойових завдань.

«Хорунжий» розроблен як колісна платформа, на основі якої можна створити ціле сімейство транспортних засобів. Таким чином, замовник може задовольнити потребу у великій кількості спеціалізованих броньованих немашин.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Бронетехніка БТР БТР-60 Модернізація НВО «Практика» ОПК Україна