fbpx
Розвідник ГУР МОУ вдавав із себе “народного мера” Горлівки

Розвідник ГУР МОУ вдавав із себе “народного мера” Горлівки

Війна на Донбасі Головне управління розвідки Розвідка Україна

На підконтрольну уряду територію України повернувся співробітник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Едуард Матюха, котрий понад п’ять років виконував завдання на непідконтрольних територіях Донбасу і певний час був “народним мером” м. Горлівки Донецької області.

“Я є розвідником Головного управління розвідки Міністерства оборони України”,

– сказав Матюха в програмі “ТСН” (телеканал “1+1”) у неділю, повідомляє Інтерфакс Україна.

До окупації Донбасу він також проживав у Горлівці, називає його рідним містом і своїм домом. Під час виконання місії його дружина переїхала до Києва й не знала, що Едуард Матюха виконує на непідконтрольній території завдання ГУР Міноборони.

“Едуард – це людина, яка роздобувала й надавала дуже багато інформації, яка просто необхідна Головному управлінню розвідки Міністерства оборони для реальної оцінки ситуації, що склалася на окупованих територіях”, – розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

Матюха заявляє, що був одним з ініціаторів створення сайту “Миротворець”, на якому підписаний, як “пособник терористів і бойовиків”. “Дуже вдалою була ідея створити з моєї подачі – не буду приховувати – сайту “Миротворець” та ідея включити  у цей сайт. Оскільки я був “народним мером”, це зробило мене героєм на всі дві республіки”, – розповів він.

Матюха недовго виконував обов’язки міського голови, доти, доки навколо нього спалахнув конфлікт між бойовиками, що було одним із перших його завдань. Після цього розвідник став першим секретарем міського комітету Комуністичної партії та налагоджував контакти з представниками Комуністичної партії Російської Федерації, яка виявилася платформою для всіх проросійських анклавів у Грузії, Молдові та Україні та координувалася з РФ через комуністів. Він дізнався, зокрема, про плани силового захоплення Харківської та Одеської областей, а також про те, що одним із завдань т.зв. гуманітарних конвоїв було відправлення бойовикам готівки.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Війна на Донбасі Головне управління розвідки Розвідка Україна