
Спільна операція ГУР МО та НАБУ. З окупації вивели українського військового
В Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України повідомили про спільну операцію з Національним антикорупційним бюро по евакуації українського військовослужбовця з окупованої території. Військовий перебував на Півдні України.
Про це повідомили у ГУР МО.
Зазначили, що разом з колегами з інших відомств вже провели більше 10-ти операцій з евакуації громадян України з тимчасово окупованих територій.
“З початку повномасштабного вторгнення Головне управління розвідки разом з колегами з інших відомств провели більше 10-и вдалих операцій по евакуації з тимчасово окупованих територій цивільного населення, військовослужбовців та їх родин, представників виконавчих органів та матеріальні цінності державного значення“, – повідомляють в ГУР МО.

Чергову операцію провели разом з працівниками НАБУ.
“Український військовий не зазнав ушкоджень, його передали командуванню“, – йдеться в повідомлені.
Нагадаємо, нещодавно в ГУР МО повідомили про операцію з визволення українських полонених на Херсонщині.
У ході проведеної спецоперації звільнено п’ятеро громадян України.
Серед них військовослужбовець Збройних Сил України, колишній співробітник поліції та троє цивільних осіб. Один із них має серйозне бойове поранення.
“Мілітарний” працює завдяки постійній підтримці Спільноти
Навіть донат в 30 грн (ціна 1 кави) допоможе нам працювати далі:
- PayPal - [email protected]
- Приватбанк 4149 6293 1808 2567
- monobank 4441 1144 4179 6255
- ETH 0xeEAEAd0d28ea8e0cdadB2692765365e7F54004a3
Будь з “Мілітарним” на всіх платформах
Twitter || Telegram || Facebook || Youtube