fbpx
Цикл виробництва нової станції «Кольчуги» складає від 9 до 12 місяців

Цикл виробництва нової станції «Кольчуги» складає від 9 до 12 місяців

«Кольчуга» ОПК Україна

Цикл виробництва нової  автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуги» складає від 9 до 12 місяців.

Про це в інтерв’ю для ОПК розказав директор Науково-виробничого комплексу СКБ «Таргет» Віталій Яковлев.

Підприємство очікує до кінця року отримати замовлення від Міністерства оборони України.

Директор НВК СКБ «Таргет» підтвердив роботи з модернізації вже готових комплексів в інтересах Азербайджану, про що ми писали у серпні 2020 року.

Як відомо, Азербайджан отримав автоматизовані станції радіотехнічної розвідки відповідно до угоди підписаної у 2012 році.

Скільки саме комплексів отримав Азербайджан наразі не відомо, адже у 2014-у році, коли контракт ще не був завершений бойовики російсько-терористичних військ захопили підприємство «Топаз», виробник станцій «Кольчуга» та комплексів РЕБ типу «Мандат».

Комплекс радіотехнічної розвідки «Кольчуга-КЕ». Фото: Укроборонпром

Також їм вдалось захопити певну кількість спецтехніки та в подальшому її було перевезено до Росії, про що у свій час писав Дмитро Тимчук.

Згодом вже у 2015-у році у інтерв’ю для Главком директор заводу «Топаз» розказав, що всі системи типу «Кольчуга» вдалось вивезти з захопленого міста спочатку в аеропорт, а згодом літаком у Бориспіль. Проте новий комплекс радіоелектронної боротьби «Мандат», що складався з семи машин окупантам вдалось захопити.

Директор Науково-виробничого комплексу СКБ «Таргет» Віталій Яковлев розказав, що на власній виробничій ділянці в Києві підприємство виготовляє високотехнологічні деталі.

Не відмовились би від надання приміщення для кінцевої збірки «Кольчуги» не по частинам, як зараз, а відразу всього комплексу, – прокоментував технічні аспекти директор підприємства.

Комплекс радіотехнічної розвідки «Кольчуга-КЕ». Фото: Укроборонпром

Віталій Яковлев також додав, що з боку стимулювання виробництва унікальних комплексів з боку держави би було логічно надати пільги на оподаткування на період відсічі російської агресії.

Що ж до вирішення виробничих питань – можливість фінансування підготовки виробничої лінії в рамках ДОЗ, як то відбувається з підприємствами державного сектора.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Кольчуга» ОПК Україна