fbpx
У США пройшли вогневі випробування наземного безпілотника Ripsaw M5

У США пройшли вогневі випробування наземного безпілотника Ripsaw M5

БпА (Безпілотні апарати) Бронетехніка Випробування ОПК Світ США Технології

У США пройшли вогневі випробування наземного гусеничного безпілотника Ripsaw M5.

Про це інформує Мілітарний.

На полігоні військової бази Форт-Дікс пройшли перші вогневі випробування бойової машини, створеної в рамках програми RCV-M, повідомляє пресслужба армії США. Військові планують інтегрувати парк дронів у регулярні навчальні програми з наступного року.

В ході випробувань військові перевіряли роботу та ефективність бойового модуля RT40, яким оснащена роботизована машина Ripsaw M5.

“На сьогоднішній день не було жодних випробувань, окрім як у лабораторії”, – сказав Майк Мера, інженер відділення дистанційного озброєння у Центрі озброєнь у Пікатінні. “Ми хочемо подивитися на інтеграцію бойового модуля та його роботу на платформі”.

Його озброєння складається з 30-мм гармати XM813 і кулемета M240. Окрім того, на машині присутні пускові установки для димових гранат.

Під час тестових стрільб безпілотна платформа застосовувала обидва види зброї. Дистанційне керування машиною здійснювалося за допомогою станції контролю, що встановлена на модифіковану бронемашину Bradley.

Таким чином підкресливши потенціал сполучення M5 з пілотованими платформами в майбутньому.

Випробування були визнані успішними.

Програма армії США RCV (Robotic Combat Vehicle) – “роботизовані бойові машини”. Це програма оснащення американського війська, безекіпажними роботизованими машинами, на гусеничному або колісному шасі, з легким, середнім або важким озброєнням (до складу озброєння можуть входити інші безпілотні апарати, наземні або повітряні), масою від 5-10 до 30 тонн.

Раніше стало відомо, що естонський наземний безпілотник Type-X, стане кандидатом на оснащення армії США. Компанія представить свою роботизовану бойову машину Type-X для участі у програмі RCV-M армії США.

Бойова машина Type-X

Безпілотна наземна гусенична платформа Type-X створена за модульною схемою. На неї можна встановлювати різні типи озброєння та обладнання в залежності від поставлених завдань. Головна ідея розробників – створення бойової роботизованої системи, здатної замінити військовослужбовців в особливо небезпечних ситуаціях.

БпА (Безпілотні апарати) Бронетехніка Випробування ОПК Світ США Технології