fbpx
Українські Island прямують до Одеси

Українські Island прямують до Одеси

ВМС України Катери «Island» Співпраця Україна-США Флот

Два патрульних катери Військово-Морських Сил ЗС України “Слов’янськ” та “Старобільськ” типу Island вже прямують до Одеси.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на власні джерела

У першій половині жовтня вони були завантажені на суховантаж у Балтиморі, який зараз доставляє їх до Одеси. Прибуття очікується у 20-х числах жовтня, тобто наступного тижня вони будуть в Україні.

Доставка у такий спосіб є найбільш економічно доцільним та практикується не вперше. Аналогічним способом були доставлені катери типу Island до Грузії та Пакистану (їх завантаження на відео):

Напередодні українські екіпажі патрульних катерів “Слов’янськ” та “Старобільськ” завершили 10-тижневу підготовку у Сполучених Штатах.

Розпочалась підготовка 8 липня 2019-го року у Навчальному центрі “Балтимор” Берегової охорони США, що розташований в однойменному місті.

Перед початком навчання у США екіпажі катерів пройшли інтенсивну мовну підготовку в Одесі. Також, в Україні проходили комплексну підготовку з практичним відпрацюванням дій на тренажерах Навчального центру ВМС ЗС України.

Передача двох катерів від Берегової охорони США до ВМС ЗС України відбулась в присутності Президента України 27 вересня 2018 року.

Підняття українських прапорів на катерах Island

Колишні катери USCGC Cushing (WPB-1321) та USCGC Drummond (WPB-1323) були побудовані на суднобудівній верфі Bollinger Shipyard у штаті Луїзіана, обидва введені до складу Берегової охорони США у 1988 році.

Читайте також: Айленди для України: перші фото та точні характеристики

Колишній порт приписки USCGC Cushing (WPB-1321) – Атлантік Біч, штат Північна Кароліна, для USCGC Drummond (WPB-1323) – Маямі Біч, штат Флорида.

По прибуттю патрульних катерів “Слов’янськ” та “Старобільськ” Island, які зараз прямують до Одеси, очікується їх розвантаження та розконсервація після транспортування. Згодом, у листопаді відбудеться офіційна церемонія зарахування катерів до складу Військово-Морських Сил ЗС України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ВМС України Катери «Island» Співпраця Україна-США Флот