fbpx
Українську бронетехніку продемонстрували у Перу

Українську бронетехніку продемонстрували у Перу

«Козак-2» Бронетехніка БТР БТР-4 ДП «СпецТехноЕкспорт» Латинська Америка Перу Світ Україна

Держпідприємство «СпецТехноЕкспорт» провело у Перу динамічну демонстрацію української бронетехніки.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт».

На полігоні Армії Перу голова Об’єднаного Штабу, командувач Армії, інші представники вищого командного складу Сухопутних військ, ВМС та поліції Перу мали змогу оцінити характеристики українських машин.

Представникам Перу демонстрували у роботі бронемашини: БТР-4МВ1, Отаман 6х6 та Козак-2М.

Демонстрація відбувалася після завершення міжнародної виставки «SITDEF-2021» в місті Ліма на якій Україна представляла власну експозицію.

На виставці свої експозиції представляли 192 компанії із 27 держав. Серед зразків демонструвались БТР-4МВ від ХКБМ, бронетехніка виробництва ТОВ НПО “Практика”, зокрема, “Козак-2М1”, лінійка високоточних засобів враження від ДержККБ “Луч”, значна кількість зразків представлена у макетному виконанні.

Українські бронемашини у Перу: Козак 2М; Отаман 6x6; БТР-4МВ1. Листопад 2021

БТР-4МВ1

БТР-4МВ1 – це модифікація бронемашини БТР-4, повнопривідний восьмиколісний бронетранспортер, розроблений в Україні Харківським конструкторським бюро з машинобудування (ДП ХКБМ).

Призначений для транспортування бійців механізованих підрозділів та вогневої підтримки у бою. БТР може бути базовою машиною для оснащення спеціальних підрозділів швидкого реагування та морської піхоти.

На базі БТР-4 можливе виготовлення бронемашин інших типів, таких як командно-штабна, ремонтно-евакуаційна, санітарна та інші.

БТР-4МВ1 зазнала таких змін у порівнянні з базовою модифікацією: нова форма корпусу в носовій частині, відсутнє бронескло та бічні двері, посадка водія та командира здійснюється через окремі люки.

Український БТР-4МВ1 у Перу. Листопад 2021

Бронезахист забезпечує балістичний захист третього рівня за стандартом STANAG 4569. Броня корпусу витримує влучення кулі 7,62×54 мм на дальності 30 метрів, а в лобовій проєкції захист відповідає рівню “3+” і витримує влучення кулі 12,7×99 мм на дальності 30 метрів.

Бронеавтомобіль оснащується бойовим модулем БМ-7 «Парус». Автомобіль комплектується двигуном Deutz BF6M1015CP потужністю 450 к.с. Запас ходу – 670 км.

Отаман

Отаман – бронетранспортер 6х6, призначений для виконання широкого кола суто бойових задач, таких як транспортування особового складу, вогнева підтримка на полі бою, розвідка.

Являє собою бронетранспортер сучасного типу – з передньомоторною компоновкою (двигун потужністю 558 к.с.), високим рівнем бронезахисту, мінозахистом та запасом вантажопідйомності.

Український "Отаман" 6х6 у Перу. Листопад 2021

Це дозволяє встановлювати велику кількість додаткового обладнання (бойовий модуль, керамічний бронезахист, РПГ-сітки тощо). Можливе виконання бронемашин у різних варіантах, таких як машина вогневої підтримки, командно-штабна, ремонтно-евакуаційна, санітарна та інші.

Козак 2М

Козак 2М — багатофункціональний тактичний бронеавтомобіль, призначений для виконання різноманітних тактичних завдань («бронеавтомобіль переднього краю»).

Український "Козак 2М" у Перу. Листопад 2021

Являє собою наступне покоління бронеавтомобілю «Козак-2». На відміну від першого покоління не базується на «комерційному шасі«, а виконаний у варіанті «монокок» (несучий корпус) з незалежою підвіскою, великим кліренсом (430 мм) та системою автоматичної підкачки коліс, що в сукупності дає надвисокі позашляхові характеристики. Розроблений за спеціальних технічним завданням Високомобільних Десантних Військ та Сил Спеціальних Операцій.

«Козак-2» Бронетехніка БТР БТР-4 ДП «СпецТехноЕкспорт» Латинська Америка Перу Світ Україна