fbpx
В Нідерландах висунули звинувачення підозрюваним у збитті MH17

В Нідерландах висунули звинувачення підозрюваним у збитті MH17

MH17 Нідерланди Російсько-терористичні війська Світ Тероризм

В Нідерландах місцева прокуратура висунула звинувачення підозрюваним у збитті малайзійського Boeing рейсу MH17 на сході України.

Про це агентству ТАСС заявила адвокат одного з обвинувачених Олена Кутьїна.

Було висунуто звинувачення чотирьом фігурантам справи про катастрофу малайзійського Boeing рейсу МН17 на сході України і викликано їх для проведення слідчих дій.

Серед обвинувачених, яким сьогодні в Нідерландах висунули звинувачення у збитті MH17, троє громадян Росії (Ігор Гіркін (прізвисько «Стрєлков»), Сергій Дубинський (прізвисько «Хмурий»), Олег Пулатов («Гюрза» і «Халіф») та один громадянина України (Леонід Харченко).

“Національна прокуратура Нідерландів висунула звинувачення і викликала чотирьох підозрюваних у справі МН17. Одного з цих обвинувачених – Пулатова Олега Юлдашевича – захищатиме міжнародна група захисту з двох голландських адвокатів і одного російського”, – сказала вона.

Уламки літака Boeing рейсу MH17

Кутьїна додала, що робота групи адвокатів буде здійснюватися у відповідності з усіма нормами міжнародного права.

“При здійсненні захисту ми будемо розглядати цю справу з глибокою повагою до почуттів сімей жертв, а також з урахуванням основного принципу кримінального провадження, яким є презумпція невинності. Ми сподіваємося, що розгляд справи в суді Нідерландів буде незалежним і об’єктивним”, – підкреслила адвокат.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

MH17 Нідерланди Російсько-терористичні війська Світ Тероризм