fbpx
В Україні побудують Національне військове меморіальне кладовище

В Україні побудують Національне військове меморіальне кладовище

Історія Кабінет Міністрів Пам'ять Україна

В Україні побудують Національне військове меморіальне кладовище для військових, які померли та загинули за самостійну Україну.

Про це повідомляє Укрінформ.

Кабінет Міністрів вже затвердив законопроєкт, за пропозицією міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова, щодо будівництва в Україні відповідного меморіального кладовища.

Подібні військові кладовища існують в США, Канаді, Франції, Польщі та інших країнах.

«Метою проєкту акта є гідне увічнення пам’яті та організації почесних поховань та перепоховань борців за Незалежність України у ХХ столітті: військовослужбовців, які померли, загинули під час виконання бойових завдань, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною», – сказав Чернишов.

Арлінгтонський національний цвинтар у США

За його словами, цей законопроєкт розроблено Міністерством розвитку громад та територій на виконання постанови Верховної Ради від 2 червня 2011 року щодо створення Національного військового меморіального кладовища.

«В Україні Національне меморіальне кладовище слугуватиме місцем спочинку не лише для обраних героїв, а й для всіх українських воїнів, які в різні історичні періоди зі зброєю в руках відстоювали державну самостійність України», – наголосив міністр.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Історія Кабінет Міністрів Пам'ять Україна