fbpx
ВМС Туреччини отримали першу партію ударних БПЛА Aksungur

ВМС Туреччини отримали першу партію ударних БПЛА Aksungur

Turkish Aerospace Industry (TAI) TUSAŞ Авіація Азія БпА (Безпілотні апарати) ВМС Туреччини Світ Сусіди Туреччина

Турецькі військово-морські сили отримали першу партію вітчизняних ударних дронів Aksungur.

Про це інформує Мілітарний.

Компанія TUSAŞ поставила першу партію ударних БПЛА Aksungur командуванню ВМС Туреччини, пише Anadolu з посиланням на главу Управління оборонної промисловості Туреччини Ісмаїла Деміра.

“Здійснено постачання ВМС першої партії БПЛА Aksungur. Вітчизняні ударні безпілотники виробництва компанії TUSAŞ пройшли успішні випробування. Максимальна тривалість польоту БПЛА Aksungur становить не менше 50 годин, корисна вантажопідйомність – 750 кг. В добру путь! “, – написав Демір в Twitter.

Aksungur призначений для розвідки, спостереження та ураження цілей противника, в тому числі, поза межами прямої видимості, був розроблений у стислі терміни – за 18 місяців, на платформі безпілотного літального апарату Anka.

Максимальна тривалість польоту безпілотника становить не менше 50 годин. Активне застосування ударного дрона почалося з другого кварталу 2021 року. БПЛА вже налітав 1000 годин.

На початку весни 2019 році турецька компанія Turkish Aerospace Industries (TAI) приступила до льотних випробувань перспективного середньовисотного безпілотного літального апарату з великою тривалістю польоту за програмою YFYK (Yüksek Faydalı Yük Kapasiteli). Перший політ безпілотника відбувся 20 березня.

Безпілотник має здатність перевозити корисне навантаження масою до 750 кілограмів (в тому числі кероване озброєння). Робоча стеля Aksungur складає 6100-7600 м, а в перспективі – до 12 200 м.

Для виконання ударних місій БПЛА може нести кероване озброєння на шести подкрильових вузлах підвіски, включаючи керовані бомби TEBER-81 (МК-81 з лазерним наведенням) і TEBER-82 (МК-82 з лазерним наведенням), HGK-3, KGK, керовану 70 мм ракету Cirit, та плануючі боєприпаси з лазерним наведенням MAM-L і MAM-C, протитанкові керовані ракети великої дальньості L-UMTAS.

Безпілотник оснащений супутниковою системою управління. Його передбачається використовувати для розвідки, спостереження, а також для нанесення ударів.

У квітні цього року, Aksungur вперше успішно вразив наземну ціль на відстані 30 кілометрів із застосування плануючої авіабомби KGK-SİHA-82 (бомба Mk82) вагою 340 кілограмів.

Випробувальне бомбометання проводилось біля чорноморської провінції Синоп.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Turkish Aerospace Industry (TAI) TUSAŞ Авіація Азія БпА (Безпілотні апарати) ВМС Туреччини Світ Сусіди Туреччина