fbpx
З 2022 року буде збільшено виплати ряду військових

З 2022 року буде збільшено виплати ряду військових

Грошове забезпечення ЗСУ Міністерство оборони Україна

У Міністерстві оборони України розповіли, які виплати військовослужбовцям Збройних Сил України будуть збільшені з 1 січня 2022 року.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на інформаційне агентство Міноборони України АрміяInform.

Заплановано установити прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня — 2393 гривні.

Тож з 2022 року зросте й одноразова грошова допомога для військовослужбовців, яка залежить від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 1 січня нового календарного року.

Наприклад, особи рядового складу отримуватимуть 19144 грн, особи сержантського і старшинського складу — 21537 грн, особи офіцерського складу — 23930 грн.

До прикладу, у 2021 році одноразова грошова допомога виплачується в таких розмірах: рядовому складу — 18160 грн, сержантам і старшинам — 20430 грн і офіцерам відповідно — 22700 грн.

Фото на тему гроші/виплати

Щоб отримати гроші, військовослужбовець пише рапорт на ім’я командира після набрання чинності першого контракту та вступу до виконання обов’язків за посадою на підставі наказу.

Умови за яких грошова допомога не виплачується:

  • Особам рядового складу, які в період проходження військової служби за контрактом уклали контракт про проходження військової служби на посадах сержантського та старшинського складу;
  • особам сержантського та старшинського складу, яких у період проходження військової служби за контрактом прийнято на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу;
  • особам офіцерського складу, які в період проходження кадрової військової служби в добровільному порядку виявили бажання проходити військову службу за контрактом;
  • у разі продовження військової служби за новим контрактом;
  • у разі повторного прийняття на військову службу за контрактом осіб, звільнених з військової служби за контрактом (кадрової військової служби офіцерського складу);
  • у разі підписання контракту для проходження військової служби у Збройних Силах України особами, звільненими з військової служби за контрактом або кадрової військової служби офіцерського складу, з інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також зі служби у правоохоронних органах.

Грошовий стимул

У деяких регіонах України місцева влада додатково фінансово стимулює військових, які укладають перший контракт.

Наприклад, у Львові діє Порядок надання одноразової виплати мешканцям Львівської міської територіальної громади, які підписали у 2019‒2021 роках контракт для проходження військової служби у ЗС України. Така виплата становить 25 тис. грн.

Фото з відкритих джерел на тему: Служба за контрактом / Контракт

Наразі розмір мінімального грошового забезпечення військовослужбовця становить трохи більше ніж 10 тис. гривень.

Йдеться про військовика першого року служби у військовому званні «солдат».

Загалом грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби.

У деяких бойових частинах платять більше. Наприклад, у підрозділах Сил спеціальних операцій, Десантно-штурмових військ, Морській піхоті та гірсько-піхотних підрозділах.

Передова

Встановлена винагорода військовослужбовцям за безпосередню участь у воєнних конфліктах, у заходах із забезпечення національної безпеки й оборони. Також відсічі й стримування агресії РФ у Донецькій та Луганській областях.

Ілюстрація до новини. ООС

На лінії бойового зіткнення на глибину ротних опорних пунктів першого ешелону оборони вона становить 17 тис. гривень на місяць, а за перебування в інших районах операції Об’єднаних сил — 6500 грн на місяць.

В ООС запроваджено додаткову винагороду від 5 до 18 тис. гривень. Виплату (залежно від посади) запроваджено вперше торік для військовослужбовців, які стримують збройну агресію Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях. Винагороду виплачують за створення безпечних умов виконання бойових завдань та збереження життя і здоров’я на терені ООС.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Грошове забезпечення ЗСУ Міністерство оборони Україна