fbpx
За участю канадських інструкторів триває підготовка морських піхотинців

За участю канадських інструкторів триває підготовка морських піхотинців

35 Бригада МП UNIFIER ЗСУ Канада навчання Співпраця

На полігоні 235-го міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів бійці 35-ї окремої бригади морської піхоти відпрацювали бойові стрільби відділень.

Заходи відбуваються за участю представників Збройних сил Канади в межах навчально-тренувальної місії Operation UNIFIER.

Темою чергових занять стали бойові стрільби у складі відділень. Насамперед командири відділень під керівництвом українських інструкторів провели докладний інструктаж на макеті місцевості.

Використовуючи підручні засоби, командир відділення наочно демонструє кожному військовому його маневр, щоб він міг чітко усвідомити бойове завдання, завдання свого підрозділу, своє місце в бойовому порядку, щоб діяти злагоджено й успішно.

Навчання 35-ї окремої бригади морської піхоти

Відділення 35-ї бригади пересувалося на бронеавтомобілі “Варта”. За легендою, на відкритій місцевості зіткнулися з ворогом. Десант зустрічає супротивника вогнем з автоматів.

Навчання 35-ї окремої бригади морської піхоти

Військовослужбовець ЗСУ Володимир “Піф” говорить: “Вважаю, що заняття наші пройшли на належному, високому рівні, дякуючи нашим інструкторам, які досить добре підготувалися до цього заняття. І в особового складу дуже велике було бажання, мотивація”.

На заняттях присутні військові з Канади. Вони допомагають українським інструкторам, перевіряють їхню роботу на відповідність стандартам НАТО.

Навчання 35-ї окремої бригади морської піхоти

Представник місії Збройних сил Канади в Україні “Unifier” Ніколас Мак говорить: “Ми з моєю командою проводимо навчання. Ми виступаємо в ролі менторів, тобто помічаємо певні моменти, які треба, може, коригувати, за необхідності”.

Навчання 35-ї окремої бригади морської піхоти

Ніколас Мак розповів, що комунікувати з українськими військовими цікаво, адже вони діляться бойовим досвідом.

– Підрозділи 35-ї бригади займаються разом із канадськими колегами з початку лютого цього року, – каже заступник командувача морської піхоти Військово-морських сил України Дмитро Делятицький. – Ми максимально зацікавлені підготовкою своїх військових частин, тому я, заступник командувача з бойової підготовки, сам командувач, інші офіцери дуже часто присутні під час підготовки своїх частин. Цей захід дуже важливий, тому що він максимально наближений до стандартів НАТО, дає нам нові можливості в розвитку наших підрозділів за стандартами НАТО.

Навчання 35-ї окремої бригади морської піхоти

Підрозділи 35-ї окремої бригади морської піхоти займатимуться бойовою підготовкою до квітня 2020 року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


35 Бригада МП UNIFIER ЗСУ Канада навчання Співпраця