fbpx
Оплоту залишилося тільки постріляти по рухомих мішенях

Оплоту залишилося тільки постріляти по рухомих мішенях

Танк Танк «Оплот» Україна Харків ХКБМ

На Харківщині, на полігоні 92-ї окремої механізованої бригади 6-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України завершуються державні випробування дослідного зразка нового українського танку “Оплот”, розробленого казенним підприємством “Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова”.

У цих заходах беруть участь члени спеціально створеної комісії Міністерства оборони України на чолі з генерал-лейтенантом Анатолієм Пушняковим, екіпаж з 17-ї окремої гвардійської танкової бригади 6-го армійського корпусу, а також представники “Харківського конструкторського бюро з машинобудування ім. Морозова”.

Планові випробування тривають з середини січня 2009 року. Як розповів відповідальний за випробування представник ХКБМ Сергій Воронін, в процесі випробувань з боку Міністерства оборони України було висунуто низку пропозицій з удосконалення танка, і на сьогодні ці ідеї втілюються в життя.

За словами генерального директора “Харківського конструкторського бюро з машинобудування ім. Морозова” Героя України генерал-лейтенанта у відставці Михайла Борисюка, на даний час повністю завершені випробування по захисних та мобільних характеристиках. По вогневих завданнях (стрільба вдень, вночі по різного роду мішенях з ходу і з місця) вони виконані на 90 відсотків. Залишилося виконати лише вправу зі стрільби з ходу по рухомій мішені за допомогою панорами, для чого на території полігону змонтовані монорейки для рухомої мішені.

Генерал-лейтенант у відставці Михайло Борисюк також зазначив, що в процесі випробувань не виявлено жодних проблем з ходовою частиною бойової машини, адже вона запозичена з танка Т-84. Щодо двигуна потужністю 1200 кінських сил, встановленого на “Оплоті”, то він не тільки випробовувався на Т-84, а й до сьогодні поставляється до Пакистану, де постійно і без усіляких проблем працює у складних кліматичних умовах Азії.

Остаточні висновки за підсумками випробувань зробить державна комісія після їх завершення.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Танк Танк «Оплот» Україна Харків ХКБМ