Поліграф став обов’язковим для підприємств Укроборонпрому

Поліграф став обов’язковим для підприємств Укроборонпрому

Корупція ОПК Укроборонпром

Кабінет Міністрів України додав перевірки на детекторі брехні до плану реформ оборонного комплексу, насамперед новації стосуються підприємств “Укроборонпрому”.

Про це повідомляє ТСН

План реформування оборонно-промислового комплексу доповнено вимогою про перевірку ризиків керівного складу підприємств державної форми власності.

Як повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну, доопрацьований план реформування ОПК і підвищення рівня прозорості виконання державного оборонного замовлення вже схвалено урядом.

Ідеться про “запровадження додаткових заходів з перевірки наявності корупційних ризиків у діяльності керівництва державного концерну “Укроборонпром” та інших державних підприємств та акціонерних товариств, де частка держави перевищує 50%”.

“План заходів наразі передбачає також залучення фахівців країн-партнерів до роботи наглядової ради “Укроборонпрому”, проведення огляду структури ОПК країни, проведення аудиту “Укроборонпрому” за участю міжнародних експертів тощо”, – нагадують у Кабінеті міністрів.

В урядовій прес-службі уточнюють, що мова ведеться насамперед про можливість використання спеціальних пристроїв (детекторів брехні) для проведення таких перевірок. Рішення Кабміну спрямоване на виконання президентського указу, котрим втілюється в дію відповідне рішення Ради національної безпеки й оборони.

Корупція ОПК Укроборонпром