fbpx
Середземномор’я: Лівія. Огляд подій станом на 27 липня

Середземномор’я: Лівія. Огляд подій станом на 27 липня

Близький Схід

Оприлюднені дані по контролю території Лівії станом на 25 липня. Як бачимо під владою Хафтара 1261048 Km^2 (77,66%), уряд Національної єдності контролює 101816,65 Km^2 (6,27%), землі племен Тубу 260989 Km^2 (16,07%).


Перша партія найманців сил швидкої підтримки Судану (RSF) прибула до району нафтового півмісяця в центральній частині Лівії для захисту нафтових установок, щоб дозволити силам, відданим воєначальнику Халіфу Хафтару, сконцентрувати всі свої сили на нападі на Тріполі, повідомляє суданське радіо Дабанга.

Джерело оцінило, що кількість військовослужбовців становить близько 1000 з 4000 військовослужбовців, які очікуються, що прибудуть до Лівії в найближчі кілька місяців. Робота в RSF стає привабливою, бо пропонується відносно високий рівень оплати праці.

Не дивлячись на це, Хафтару не вдається досягти будь-якого успіху в своєму другому наступі. Сьогодні, у суботу, ЛНА Хафтара спробувала зайняти транспортний табір Наклія на північ від аеропорту Тріполі. Однак після того, як сили ЛНА увійшли в табір, по були нанесені удари авіації УНЄ і під тиском урядових військ ті були змушені залишити табір, який був знову зайнятий урядовими силами.

 

 

 

 

 

 

 

Ще однім з успіхів урядових сил є початок застосування турецьких ударних БПЛА. Однією з влучних атак було знищення вантажного літака в ангарі на аеродромі аль-Джуфра хафтарівців. В ЛНА стверджують, що то був транспортний літак для перевезення паломників. В Тріполі, що вантажний літак з контрабандною зброєю.

А в нас з’явилася ось така інформація.

Поки, що офіційних підтверджень не було.

Ще урядові сили активно застосовують БПЛА для корегування мінометного вогню.

З тим, в ЛНА також освоїли ударні БПЛА. Подейкують, що з застосуванням UAE Wing Loong-2 китайського виробництва, Хафтар наніс 6 ударів по військовій академії в місті Місрата. Що сталося через кілька годин після втрати транспортного літака.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Московія перевзувалася на льоту. У москву в середу прибула делегація палати представників з Тріполі, для обговорення з російськими чиновниками війни в Лівії. Делегація зустрілася із заступником міністра закордонних справ. Під час зустрічі російський чиновник заявив, що попередив Халіфа Хафтара наслідки його наступу на Тріполі. Він також підкреслив, що військового рішення в Лівії немає, і що тільки діалог може вирішити кризу.

Близький Схід