fbpx
Севастопольська “Альфа” по-своєму вшанувала Кобзаря

Севастопольська “Альфа” по-своєму вшанувала Кобзаря

Крим СБУ Севастополь ЦСО «Альфа»

На честь святкування 195-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка та тижня пам’яті “Із Шевченком у Серці”, напередодні Дня Служби безпеки України й 15-річчя Севастопольського управління СБУ співробітники спецпідрозділу “Альфа” здійснили сходження на висотну скелю Парус (120 метрів над рівнем моря) у районі мису Сарич, де вони розгорнули Державний прапор України площею 54 квадратних метри.

Підняття державного прапора України під час проведення заходів співробітниками Севастопольського Управління СБУ вже стало доброю традицією. У 2008 році прапор розміром 6 Х 9 метрів розгорнуто при проведенні екологічної акції в каньйоні річки Чорна та під час запливу співробітників УСБУ в бухті Карантинна на День державного прапора України.

У 2007 році державний прапор діагоналлю 11 метрів піднято на горі Куш-Кая під час масового сходження співробітників спецслужби та членів їхніх родин, присвяченого 15-річчю Служби безпеки України.

Саме під цією скелею на мисі Сарич розташований сумнозвісний маяк, який З серпня 2005 окуповано росіськими військовими. Незважаючи на рішення Господарського суду Севастополя про те, що Росія має повернути Україні 77 гідрографічних об’єктів (В тому числі — маяк на мисі Сарич), російські війська до сих пір незаконно утримують маяк.

Джерело – “Україна Молода”


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Крим СБУ Севастополь ЦСО «Альфа»