fbpx
Уряд Асада у Сирії погрожує США в разі нового американського удару

Уряд Асада у Сирії погрожує США в разі нового американського удару

Близький Схід Ракетний удар Світ Сирія США

Дамаск пригрозив Вашингтону “ударом від союзників” в разі удару по урядовим військам Сирії на зразок ракетного, нанесеного США по авіабазі ВПС Сирії навесні цього року, повідомляє сирійське агентство FARS.

“Ми б не здивувалися, якби Сполучені Штати зробили нові атаки проти Сирії. Але їм слід уважно розглянути можливі реакції (на атаки – ІФ), і вони повинні знати, що відповідь Сирії і її союзників буде не такою, як після першого акту агресії (ракетного удару США по базі Еш-Шайрат ВВС Сирії після передбачуваної хіматаки в Хан-Шейхуні – ІФ)”, – заявив журналістам заступник міністра закордонних справ Сирії Фейсал Мікдад.

Нагадаємо, що у квітні цього року США нанесли ракетний удар по авіабазі Еш-Шайрат, де за інформацією розвідки США базувались літаки сирійських ВПС, що здійснили виліт у день хімічної атаки по Латамінах та Ідліб

У відповідь на це заступник міністра закордонних справ Сирії Фейсал Мікдад заявив журналістам, що “офіційний Дамаск з 2014 року не має хімічної зброї, так як всі озброєння були знищені відповідно до угоди, якої вдалося досягти РФ і США.”


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Близький Схід Ракетний удар Світ Сирія США