fbpx
Турки замовили ще 6 корветів MILGEM

Турки замовили ще 6 корветів MILGEM

ВМС Туреччини Корвети класу Ada Суднобудування Сусіди Туреччина Флот

Секретаріат оборонної промисловості Туреччини оголосив про намір приступити до переговорів про укладання контракту на будівництво шести корветів класу MILGEM з національною компанією “RMK Мерін».

Як повідомляє «Джейнс діфенс уїклі», рішення про вибір «RMK Мерін» підрядником програми будівництва корветів MILGEM було прийнято під час засідання Виконавчого комітету оборонної промисловості Туреччини. Розміщена в Тузлі компанія випередила конкурента – «Деарсан».

Реалізація програми MILGEM почалася в 2004 році з метою зниження залежності Туреччини від іноземних розробників і суднобудівних компаній. Вона передбачає будівництво 12 корветів, призначених, перш за все, для боротьби з підводними човнами і патрулювання територіальних вод. Вартість програми оцінюється в 3 млрд дол.

Перші два кораблі «Хейбеліада» і «Буйукада» були побудовані Стамбульською військово-морської верф’ю. Корвет «Хейбеліада» був закладений 26 липня 2005 і спущений на воду у вересні 2008 року. У вересні 2011 року корабель був прийнятий на озброєння ВМС Туреччини. Його вартість оцінюється в 260 млн дол. Кіль другого корабля серії «Буйукада» був закладений на стамбульській Військово-морський верфі у вересні 2008 року. В даний час він проходить випробування і, як очікується, буде переданий флоту в 2013 році.

Згідно з інформацією SSM, передбачається, що будівництво одного чи двох наступних кораблів буде здійснюватися «RMK Мерін» у співпраці зі Стамбульською військово-морською верф’ю для передачі необхідних технологій і «ноу-хау». Наступні корвети компанія буде будувати самостійно на своїх виробничих потужностях.

При необхідності прискорення реалізації програми або одержанні замовлень від іноземних держав будівництво корветів може здійснюватися одночасно двома суднобудівними компаніями.

Як очікується, поставка першого корабля нової партії буде виконана протягом трьох років після підписання контракту, а реалізація всієї програми завершиться до 2020 року.

Корвети класу MILGEM призначені для ведення розвідки і спостереження, раннього виявлення та ідентифікації противника, боротьби з підводними човнами і надводними кораблями, протиповітряної оборони, підтримки десантних операцій, патрулювання територіальних вод і охорони узбережжя.

Корвет, розроблений з використанням технології малопомітності, має довжину 99 м і водотоннажністю близько 2300 т. Силова установка типу CODAG дозволяє розвивати максимальну швидкість 29 вузлів. Екіпаж корабля становить 93 людини.

ЦАМТО


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ВМС Туреччини Корвети класу Ada Суднобудування Сусіди Туреччина Флот