fbpx
У Збройних Силах створюють випробувальний полігон

У Збройних Силах створюють випробувальний полігон

Державний випробувальний полігон «Ягорлик» ЗСУ Ракетобудування

Як повідомляє “Народна армія” в Україні до кінця 2020 року з’явиться новий сучасний державний випробувальний полігон, на якому проводитимуть випробування новітнього ракетного озброєння та бойові стрільби зенітних ракетних комплексів.

Створення полігона доручили Повітряним Силам. Його побудують із використанням найкращих технологій енергоефективності. Об’єкт оснастять сучасними вимірювально-обчислювальними комплексами, сонячними батареями, твердопаливною котельнею та артезіанськими свердловинами. На території також обладнають два вертолітні майданчики.

Сам процес будівництва заплановано на початок наступного року, проте фахівці вже розробили концепцію, знайшли оптимальне місце й підготували проектну документацію. Командування Повітряних Сил через систему ProZorro вже виставило на торги проектно-розвідувальні роботи по об’єкту «Нове будівництво об’єктів Державного випробувального полігона». Їхню вартість оцінили майже у два з половиною мільйони гривень.

Розмір майбутнього полігону становитиме близько 3,7 тис. га. Відповідно до нього полігон як окрема військова частина буде сформований за рахунок чисельності Повітряних Сил до кінця 2020 року. Наразі ведеться підготовка та узгодження штатів.

Зараз розглядається питання включення випробувального полігона до складу Державного інституту сертифікації озброєння і військової техніки. Цей інститут відповідно до держпрограми розвитку ЗС України до 2020 року буде створений на базі Державного науково-випробувального центру вже найближчим часом.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Державний випробувальний полігон «Ягорлик» ЗСУ Ракетобудування