fbpx
Україна ремонтуватиме двигуни до Су-27 В’єтнаму

Україна ремонтуватиме двигуни до Су-27 В’єтнаму

Авіація В'єтнам ВПС В'єтнаму ОПК Світ Су-27

Укроборопром буде здійснювати ремонт авіаційних двигунів АЛ-31Ф для В’єтнамської Народної Армії, повідомив генеральний директор підприємства Сергій Громов.

18 липня у Ханої (Соціалістична Республіка В’єтнам) було підписано два контракти між державним підприємством Укроборонсервіс і компанією VAXUCO (В’єтнам), які передбачають проведення в Україні ремонту авіаційних двигунів АЛ-31Ф та надання українською стороною технічних консультацій з їх ремонту.

Ремонт двигунів та надання консультацій виконає держпідприємство ЛРЗ Мотор (Луцьк), що входить до складу ДК Укроборонпром.

Зазначимо, що двигун АЛ-31Ф, спроектований у 70-тих роках минулого сторіччя, використовується у літаках Су-27 і його модіфіцаціях.

За словами Громова, найближчим часом Укроборонпром направить в’єтнамській стороні пропозиції щодо постачання і модернізації засобів ППО, авіаційної та бронетанкової техніки, а також з ремонту та модернізації техніки ВМС.

Голова Укроборонпрому наголосив, що важливим елементом у підготовці та поставках військової техніки В’єтнаму є навчання технічних фахівців цієї країни. “Українська сторона підготує свої пропозиції з навчання в’єтнамських фахівців. Цей аспект буде враховуватися під час підписання подальших контрактів на постачання військової техніки до В’єтнаму”, – заявив він.

Раніше повідомлялося, що Державна компанія Укрспецекспорт стала переможцем тендеру на надання послуг з ремонту і модернізації літаків МіГ-21 для ВПС Республіки Хорватія.

Також нагадаємо, що за підсумками 2012 року виручка ДК Укрспецекспорт та її дочірніх підприємств від експортно-імпортних операцій зросла порівняно із 2011 роком на 2% – до $1,024 млрд.

korrespondent.net

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Авіація В'єтнам ВПС В'єтнаму ОПК Світ Су-27