fbpx
В Білорусі засудили “морпіха “ДНР”

В Білорусі засудили “морпіха “ДНР”

Білорусь Донбас Покарання бойовиків Російська агресія Російсько-терористичні війська Суд

У Білорусі в Брестському обласному суді оголосили вирок 44-річному білорусу за звинуваченням в участі у бойових діях на Донбасі в складі угруповання “ДНР”.

Про це повідомляє “Радіо Свобода”

Чоловіка визнали винним в участі в збройному конфлікті на території іноземної держави і присудили покарання у вигляді позбавлення волі на 2 роки в колонії загального режиму.

Обвинувачений — мешканець міста Брест. До того, як поїхав на Донбас, працював на одному з підприємств міста. Раніше тричі притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки і розкрадання.

Службу в білоруській армії обвинувачений не проходив за станом здоров’я. На Донбас приїхав в 2015 році. Він пояснив суду, що “записався добровольцем з ідейних міркувань”.

Його зарахували “рядовим в 9 штурмовий полк морської піхоти”. Він брав участь в бойових діях в селі Комінтернове (Пікузи) Волноваського району Донецької області. У 2017 році полетів до Сирії.

“Наприкінці 2018 року поїхав в Брест у відпустку. Але повертатися назад не збирався через, як він заявив, „офіцерське свавілля“ в збройних формуваннях бойовиків. У Бресті чоловік написав явку з повинною і відніс її в КДБ. Щодо нього порушили кримінальну справу і взяли під варту, пізніше перевели під домашній арешт”, — зазначили у повідомленні.

22 травня 2018 року білоруса зарахували рядовим в батальйон “донецької народної міліції”. За кілька років участі у військовому конфлікті на Донбасі він двічі був поранений: один раз в руку, другий — в ногу.

Саме зі складу “9-го штурмового полку морської піхоти “ДНР”, нещодавно була знищена вогнем у відповідь САУ 2С1 “Гвоздику”, яку виявили наші бійці поблизу Водяного.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Білорусь Донбас Покарання бойовиків Російська агресія Російсько-терористичні війська Суд