fbpx
В Молдові відкривається представництво НАТО

В Молдові відкривається представництво НАТО

Міжнародні новини Молдова НАТО Чорне море
Радник НАТО по зв’язках зі ЗМІ Оана Лунджеску заявила, що бюро по зв’язках у Республіці Молдова з Північноатлантичним альянсом НАТО відкриється в молдовській столиці в грудні нинішнього року, повідомляє Укрінформ.

Очікується, що після врегулювання всіх формальностей, пов’язаних з затвердженням фінансових фондів, Офіс НАТО в Кишиневі відкриється і стане повністю функціональним у грудні нинішнього року. Оана Лунджеску звернула особливу увагу на те, що співпраця Молдови з НАТО – довгострокова, висловивши сподівання, що вона стане також і взаємовигідною.

Пріоритетними напрямками діяльності Офісу НАТО у Молдові будуть:

  • надання допомоги молдовським сільськогосподарським підприємствам в утилізації складів із пестицидами, що збереглися ще з радянських часів
  • протидія кібератакам
  • співробітництво у сфері модернізації Національної армії Молдови.

Щодо Придністровського врегулювання, Лунджеску підтвердила підтримку НАТО зусиль міжнародних партнерів по врегулюванню конфлікту, зазначивши важливість дотримання всіх міжнародних зобов’язань, включаючи зобов’язання Росії щодо виведення російських військ і озброєння з території Придністров’я.

Нагадаємо, що напередодні новопризначений міністр оборони Молдови Єуджен Стурзи заявив, що продовжить співпрацю Молдови з НАТО.

Міжнародні новини Молдова НАТО Чорне море