fbpx
В Молдові відкривається представництво НАТО

В Молдові відкривається представництво НАТО

Молдова НАТО Світ Чорне море
Радник НАТО по зв’язках зі ЗМІ Оана Лунджеску заявила, що бюро по зв’язках у Республіці Молдова з Північноатлантичним альянсом НАТО відкриється в молдовській столиці в грудні нинішнього року, повідомляє Укрінформ.

Очікується, що після врегулювання всіх формальностей, пов’язаних з затвердженням фінансових фондів, Офіс НАТО в Кишиневі відкриється і стане повністю функціональним у грудні нинішнього року. Оана Лунджеску звернула особливу увагу на те, що співпраця Молдови з НАТО – довгострокова, висловивши сподівання, що вона стане також і взаємовигідною.

Пріоритетними напрямками діяльності Офісу НАТО у Молдові будуть:

  • надання допомоги молдовським сільськогосподарським підприємствам в утилізації складів із пестицидами, що збереглися ще з радянських часів
  • протидія кібератакам
  • співробітництво у сфері модернізації Національної армії Молдови.

Щодо Придністровського врегулювання, Лунджеску підтвердила підтримку НАТО зусиль міжнародних партнерів по врегулюванню конфлікту, зазначивши важливість дотримання всіх міжнародних зобов’язань, включаючи зобов’язання Росії щодо виведення російських військ і озброєння з території Придністров’я.

Нагадаємо, що напередодні новопризначений міністр оборони Молдови Єуджен Стурзи заявив, що продовжить співпрацю Молдови з НАТО.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Молдова НАТО Світ Чорне море