fbpx
“Вільха-М” – дальність збільшений вдвічі

“Вільха-М” – дальність збільшений вдвічі

«Оризон-Навігація» Вільха Державний випробувальний полігон «Алібей» КБ «ЛУЧ» ОПК Ракетобудування

Сьогодні відбулося випробування нового модернізованого комплексу «Вільха-М», ракети якого здатні вражати ціль на відстані у 130 км – вдвічі більші ніж ті, що перебувають на озброєнні ЗСУ.

Про це повідомляє прес-служба Ради національної безпеки і оборони України 

В минулому році розпочалося серійне виробництво нового потужного ракетного комплексу «Вільха», прийнятого на озброєння ЗСУ, керовані ракети якого точно вражають ціль на відстані 70 км.

В порівнянні з попереднім зразком дальність «Вільха-М» майже вдвічі більше

«Але наші конструктори та виробничники продовжували наполегливу роботу з подальшого вдосконалення ракетної техніки, і сьогодні відбулися дуже важливі випробування модернізованого комплексу «Вільха-М», нові ракети якого вражають ціль вже на відстані 130 км», – наголосив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

За словами О. Турчинова, під час випробувань було перевірено застосування нових ракет для знищення цілей на максимальній дальності, а також точність і ефективність знищення цілі. «Також перевірялася робота нової системи керування, ефективність нового навігаційного обладнання, та якість роботи нової системи управління пусками», – повідомив він.

«У найкоротший термін ми отримали більш потужну ракету, і хочу підкреслити, що робота наших науковців і конструкторів у межах реалізації ракетної програми, затвердженої РНБО, системно продовжується», – зазначив Секретар РНБО України.

Він повідомив, що найближчим часом очікується завершення розробки нового покоління ракет цього класу, здатних вражати цілі на відстані понад 200 кілометрів.

Нагадаємо, що початок серійного виробництва боєприпасів до вітчизняного ракетного комплексу «Вільха» розпочався минулого року.

Вперше про проект «Вільха» президент України заявив 27 січня 2016 року на засіданні РНБО. Ракета розробляється експертами дніпропетровського конструкторського бюро «Південне». А ось систему управління, яка, швидше за все, оснащена інерційним наведенням, створює київське конструкторське бюро «Луч».


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Оризон-Навігація» Вільха Державний випробувальний полігон «Алібей» КБ «ЛУЧ» ОПК Ракетобудування