Україна планує купувати БМП за кордоном

Повертаючись до інформації оприлюдненої вчора Директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець на своїй сторінці у Facebook – Міністерство оборони України буде купувати БМП-1 зі зберігання в одній з іноземних країн.

БМП-1 однієї з механізовних бригад України

Про країну походження цих бойових машин не повідомляється. Відомо, що ці машини активно продавались у 2015-2017 роках з Болгарії та Чехії.

БМП-1 з Чехії продавались після капітального ремонту, до цього їх власник – приватна компанія Excalibur Army через тіньові схеми(у 2015 року МВС Чехії проводило обшуки у компанії та Міністерства оборони Чехії з приводу законності продажу по заниженій ціні) викупила їх у Швеції, яка в свою чергу придбала у Бундесверу, що дістались із колишніх запасів армії Німецької Демократичної Республіки.

БМП-1 на зберіганні підготовлені компанією Excalibur Army для експорту в Ірак у лютому 2015 року

Пізніше шведські ЗМІ оприлюднили інформацію, що продаж компанією Excalibur Army БМП-1, придбані у міністерства оборони Швеції, та їх перепродаж в Ірак порушує шведське законодавство одразу по двом статтям – уряд країни забороняє експорт продукції військового призначення до Іраку, а шведська структур із закупівель озброєнь FMV не має продавати озброєння приватним компаніям та особам.

Транспортування колишніх шведських БМП-1 у Польщі

Про подальшу долю цього контракту нічого не відомо. В той же час відомо, що більшість цих БМП-1 не експлуатувалось ні в НДР, ні в армії Швеції та мають пробіг близько 120 км з моменту їх виготовлення. Тобто відповідають повідомленню Сергія Згурця про “нульовий стан”  БМП які планує закуповувати Україна.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. olpkol 20 Січень, 2018 at 16:19 -

   Наступний кроком буде закупівля генералами ГАЗ-24 з НДР, “які проїхали 200 км” як службові для себе та своїх дружин? Чи ні? Чи старий 30-ти річний брухт можна купувати виключно для “солдатиків” а собі виключно лексуси та мерси?

  2. […] Об этом сообщает Украинский милитарный портал. […]

  3. Andriy Shinko 19 Січень, 2018 at 13:32 -

   Цікаво по якій ціні їх можна купити нам

   • владимир чирак 19 Січень, 2018 at 14:21

    як брухт

    • bxm 19 Січень, 2018 at 16:18

     это сильно врядли…

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: