Україна ремонтуватиме торпеди для ВМС Польщі

Держпідприємство “Промоборонекспорт” , підписало меморандум з польською компанією “SCAT”. Документ передбачає наміри сторін забезпечити на підприємствах концерну ДК “Укроборонпром” ремонт торпед СЕТ-53М для Військово-морських сил Польщі, а також організувати поставку запасних частин для потреб Військово-морських сил Республіки Польща, йдеться в офіційному повідомленні Укроборонпром

У результаті продуктивних переговорів ДП ​​”Промоборонекспорт” підписало з компанією U.F.B Technologies LTD (Ізраїль) угоду про співробітництво у сфері інноваційного виробництва і реалізації комплектуючих на основі полімерних і композитних матеріалів.

Мета меморандуму – забезпечити українські підприємства бронетанкової, авіабудівної та ракетобудівної галузей високоякісними полімерними і композитними матеріалами. Досвід і технології ізраїльської компанії дозволять Україні вирішити багато з наявних проблем у сфері імпортозаміщення, поліпшити технічні характеристики продукції з одночасним підвищенням конкурентоспроможності на світових ринках.

 • “СЕТ-53” – радянська 533-мм протичовнова самонаводяща електрична торпеда, що була прийнята на озброєння у 1958 році. Згодом у 1964 році було розроблено модернізацію цієї торпеди – “СЕТ-53М”, що мала значно більший запас заряду акумуляторних батарей, який збільшив радіус дії торпеди до 14 000 метрів та збільшив швидкість торпеди до 29 вузлів.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю